20. listopad 2019
Svátek slaví Nikola, zítra Albert

Smrt Mariána Labudy (†73) šokovala kolegy! Mám úsměv na rtu, říká Bolek Polívka

/
 • Labuda s Polívkou
  5. ledna 2018 ● 16:25

  Náhlá smrt slovenského herce Mariána Labudy (†73) šokovala jeho kolegy z branže. První pomoc mu poskytla manželka Viera a kolemjdoucí muž, pak v oživování pokračovali přivolaní záchranáři.

 • 1.

  Lucii Bílé pláče srdce

  „Moje srdce pláče… Měli jsme se moc rádi,“ napsala Blesku zpěvačka Lucie Bílá, která si s hercem zahrála ve snímku Král Ubu.

  Labuda s Luckou hrál ve filmu Král Ubu.

 • 2.

  Bolek Polívka vzpomíná na poslední rozhovor

  „Je moc smutné, když takový lidé odcházejí. Je to půl roku, kdy proběhl náš poslední hovor, aniž bychom tušili, že je náš poslední. Ležel v nemocnici, protože ho trápila cukrovka, já mu zavolal a představil se jako asistentka Bolka Polívky. On na to okamžitě reagoval s tím, že hovořím s asistentkou Mariána Labudy. Takto jsme vydrželi celý hovor a jako dvě asistentky jsme se rozloučili. To, že je někdo vynikající umělec, ještě neznamená, že je dobrý člověk. On byl však můj blízký přítel, na kterého jsem se vždy mohl spolehnout. Díky našemu poslednímu telefonátu, mám teď právě úsměv na rtech a vzpomínám na něj s láskou,“ řekl Blesku Bolek Polívka.

  Labuda s Polívkou

 • 3.

  Veronika Gajerová

  „Velmi smutná zpráva. Ve věku 73 let zemřel známý slovenský herec Marián Labuda. Upřímnou soustrast celé rodině,“ napsala na sociální síť herečka Veronika Gajerová

  Veronika Gajerová nadabovala například Samanthu v Sexu ve městě či Lois v seriálu Griffinovi.

 • 4.

  Jiří Strach mu dal klíč k nebeské bráně

  „Dělali jsme spolu už Lotranda a Zubejdu, od té doby jsme se měli navzájem rádi,“ připomíná režisér Jiří Strach pohádku, v níž hrál sám mladého loupežníka a Labuda jeho nastávajícího tchána na sultánském trůnu. Naposledy se spolu sešli při natáčení pohádky Anděl Páně 2. „Samozřejmě s takovou legendou chce člověk strávit čas, byť by to bylo třeba jenom na okamžik. Nechali jsme mu tehdy klíč od očistce. A protože je to klíč univerzální, už si s ním odemyká všechny nebeské brány,“ dodal režisér.

  Jiří Strach a Marián Labuda

   

 • 5.

  Andrea Růžičková

  „…světelnou cestu, pane Labudo!“ projevila smutek nad smrtí herce herečka Andrea Růžičková.

  Labuda s Andreou Růžičkovou

   

StarDance 2019

Taneční páry Porota Další řady

StarDance X znovu roztančí české hvězdy už na podzim. Česká televize pro jubilejní ročník. Krátce po představení prvního páru ČT prozradila, že s osobnostmi bude tančit deset nových tanečníků. Změní se i složení poroty, kam zamíří například účastník loňského ročníku Richard Genzer.

Diskuse k článku Přidat názor
Počet komentářů: 4

PETR_50: Jooo, všichni jsme smrtelní. Dobré je že odešel další člen Havlalandu.

(05. 01. 2018 16:58)

Monikay: článeček se nám nějak nepodařilo dokončit... Lucie Bélá...

(05. 01. 2018 16:45)
Zobrazit celou diskusi
Články odjinud
ČLÁNKY ODJINUD

Dnešní horoskopy