Když zažijete traumatický zážitek, jen tak se zlých vzpomínek a následků nezbavíte. Nora Mojsejová měla před lety nepříjemnou autonehodu, při které ona a její kamarádka i s autem skončily na kolejích.

„Mojsej (exmanžel – pozn. red.) byl na protialkoholním léčení na Prednej Hore. Jela jsem ho navštívit i s kamarádkou, já jsem řídila. Když jsme se vracely do Košic, bylo krásné slunečné počasí, ale najednou jsem se ocitla ve tmě, sněhu, kroupách, bylo minus 20 stupňů a vichřice. Dostala jsem smyk, strhla volant, abychom nenarazily do jiného auta, a pak jsme letěly 20 metrů ve vzduchu a přistály na kolejích. Hned jsme vyskočily. Obě naráz, v jedné sekundě. V tu chvíli přijel vlak a smetl auto,“ zavzpomínala Nora na Pluska.sk.

Kvůli tomuto zážitku nechce řídit. Vždycky se však najde někdo, kdo bývalou podnikatelku sveze. Vzpomínky jsou zkrátka pořád hodně stresující. „Kdyby jsme v autě byly o dvě minuty déle nebo kdyby nás to na koleje hodilo o dvě minuty později, sejme nás v tom autě vlak a už tu nejsme. Úplně by nás to rozmetalo,“ svěřila se se svými pocity Mojsejová, která je i po letech z události otřesená.

VIDEO: Nora v dobách své největší slávy.

Video
délka: 00:36.94

Mojsejová Youtube.com

Fotogalerie
26 fotografií