Nejvýdělečnější herečka světa – filmy s ní loni vydělaly 30 miliard korun, žádný jiný herec »nepřitáhl« produkci tolik peněz! – podala žádost o rozvod. Scarlett už ví do čeho jde, ostatně rozpad manželství prožívá podruhé. V letech 2008 až 2011 byla vdaná za hereckého kolegu Ryana Reynoldse (40).

S francouzským novinářem se brali v říjnu 2014, tentýž rok se jim narodila dcera Rose Dorothy (2 a ½). A právě o ni se teď mezi rodiči strhne »válka«, oba ji totiž chtějí do péče.

Problém je v tom, že Romain se hodlá přestěhovat do rodné Francie, zatímco Scarlett logicky zůstane v Los Angeles, kde dosud bydleli jako rodina. „Bude to ještě hodně zajímavé,“ citují americká média Dauriacova právníka Harolda Mayersona.

Pokud by se manželé nedokázali domluvit v klidu, mohlo by to skončit i docela drsným způsobem. Scarlett totiž v několika svých filmech dokázala, že i když navenek působí nevinně, dokáže být i pěkná drsňačka. Třeba v roli Black Widow v sérii filmů Avengers leckterému protivníkovi nakopala zadek.

Video
délka: 00:43.23

Scarlett Falcon

 

Fotogalerie
74 fotografií