Devon Murray si v sáze o Harry Potterovi zahrál nebelvírského studenta Seamuse Finnigana. Role mu ale příliš štěstí nepřinesla. Ba naopak se herec přiznal, že dětství strávené pryč od rodiny může za jeho momentální nesnesitelné deprese. Devon Murray filmy točil od roku 2000, kdy mu bylo 11 let. Poslední klapka pak padla o deset let později.
Herec se nyní přiznal, že na tom letos byl dokonce tak špatně, že vážně zvažoval, že spáchá sebevraždu. V dubnu při čištění stájí Devon hodil lano přes zábradlí a prý byl celkem odhodlaný, že se oběsí. „Cítil jsem, že jsem zklamal své rodiče. Přišlo mi, že nic neudělám dobře. Cítil jsem se zbytečně, byla to katastrofa,“ cituje herce britský deník Mirror. Život mu zachránili rodiče, kterým poslal zprávu, a ti hned věděli, že je něco špatně, a zavolali mu.
„Harry Potter sice byl tím nejlepším, co mě v životě potkalo, ale zároveň i tím nejhorším. Musel jsem žít 11 let ve Velké Británii (herec je z Irska – pozn. red), pryč od mého otce, od mých přátel ze školy, pryč od normálního chození do školy a svých koní,“ přiznal Murray, který pověsil herectví na hřebík a chce se věnovat svým zálibám.