Ačkoliv měl být hlavním důvodem k rozchodu nedávný incident Brada s nejstarším adoptovaným synem herců Maddoxem (15), ve skutečnosti si Jolie připravovala půdu pro odchod už tři týdny předtím. Do žádosti o rozvod sice uvedla jako datum odloučení 15. září, jenže to už měla dávno pronajatý dům v Malibu za 95 tisíc dolarů měsíčně (v přepočtu 2 miliony korun), aby měla kde bydlet se svými šesti potomky, informoval zdroj webu Daily Mail.

Zřejmě jí při výběru místa šlo hlavně o to, aby se skryla před zájmem veřejnosti i před samotným Pittem. Možná proto se tentokráte poněkud „uskrovnila“, co se rozlohy příbytku týče. I když je zvyklá na daleko větší domy, musela se s dětmi na čas poskládat do budovy o zhruba čtyři sta metrech čtverečních s pěti ložnicemi a pěti koupelnami.

Fotogalerie: Rozvod Jolie a Pitta: Bitva o 10 miliard a…
64 fotografií

Před obří bránou nechává představitelka Lary Croft postávat ochranku a sama vůbec nevychází. Pokud něco potřebuje, nechá si pro to poslat asistentku. Případným zvědavým očím pak ve výhledu do domu brání veliké stromy v jeho okolí. Zdá se tedy, že ji i její rodinu chrání téměř neproniknutelná pevnost.

Co se týče sousedů, nemusí se Angelina vůbec bát, že by tu coby herečka nějak zvlášť vyčnívala. V sousedství totiž žije hned několik dalších hollywoodských hvězd, například Owen Wilson (47), Anthony Hopkins (78), Julia Roberts (48), Sean Penn (56) a Matthew McConaughey(46). Dříve nedaleko žila také jedna z mnohých Pittových bývalek, herečka Gwyneth Paltrow (43) s tehdejším mužem Chrisem Martinem (39).

VŠE O ROZVODU SLAVNÉHO PÁRU NA BLESK.CZ ZDE>>

Fotogalerie
62 fotografií