Isabelle Cruise si za manžela vzala IT konzultanta Maxe Parkera, se kterým ji seznámil společný známý. Na rozdíl od ní ale Max nejspíš nepatří ke scientologické církvi. I přesto se ale veselka řídila pravidly této víry.

Svatba se odehrála 18. září v Londýně. Nevěsta na sobě měla krajkové krátké šaty a černé punčocháče, družičky byly oděny v růžových kombinézách. Přítomni byli jen nejbližší přátelé.

Rodiče ani nevěstin bratr Connor nepřijeli zřejmě kvůli možnému mediálnímu humbuku. Za veselku nejspíš zaplatil Tom Cruise. „Tom si vzal účet a všechno zaplatil, ale bylo rozhodnuto, že ani on, ani Nicole se nezúčastní, protože by se celá událost proměnila v cirkus. Nicole pomáhala svatbu plánovat a byla s Bellou a Maxem na soukromé večeři. Na ceremoniál ale nešla. Jedním z faktorů bylo nejspíš i nepřátelství mezi Nicole a Tomem,“ prozradil zdroj britského deníku DailyMail.

Isabellu adoptovali Tom Cruise a Nicole Kidman v roce 1992, jejího bratra Connora o tři roky později. Manželé se rozvedli v roce 2001. Jedním z důvodů byla právě i scientologická víra, se kterou Nicole tak úplně nesouhlasila. Obě děti se rozhodly žít s otcem a také se přidali ke scientologům.

Fotogalerie
10 fotografií