Rodina a přátelé se dnes vydali naposledy rozloučit s Bobbi Kristinou Brown (22), jedinou dcerou zesnulé zpěvačky Whitney Houston a zpěváka Bobbyho Browna. Pohřeb byl naplánován do kostela Svatého Jakuba v Alpharettě ve státě Georgia.

Kvůli soukromému obřadu hlídkovali kolem kostela ve velkém počtu policisté. Ti přitom na motorkách doprovázeli v koloně i černý pohřebák, který tělo Bobbi Kristiny přivezl.

Bobbi našel její přítel Nick Gordon (24) poslední lednový den bezvládnou ve vaně plné vody. Mladá žena byla okamžitě převezena do nemocnice, kde lékaři bojovali o její život. Dlouhou dobu byla v umělém spánku a rodina každý den myslela na nejhorší. Když se dívčin stav nelepšil, převezli ji do hospicu, kde také zemřela.

Pohřeb dcera Whitney Houston Bobbi Kristiny Brown
Autor: Profimedia.cz

„Bobbi Kristina Brownová zemřela 26. července obklopena rodinou. Konečně našla klid v rukou božích. Chceme ještě jednou všem poděkovat za obrovské množství lásky a podpory, kterou nám vyjadřovali v průběhu několika posledních měsíců,“ uvedla zástupkyně rodiny Kristen Fosterová.

Okolnosti Bobbina úmrtí stále nejsou jasné a policie případ stále vyšetřuje. Naposledy se spekulovalo, zda za dívčinu smrt nemůže její nevlastní bratr a přítel Nick Gordon. Bobbini přátelé vypověděli, že ho viděli, jak v jejím domě utírá krvavé skvrny. Do hry se tedy dostala verze, že než se Bobbi ocitla obličejem ve vodě, Nick ji zmlátil.

Fotogalerie
14 fotografií