Podle serveru TMZ poslední rozloučení s Bobbi Kristinou proběhne v sobotu, ale vedle matky Whitney Houston ji pohřbí až v pondělí. Tato prodleva je nejspíš způsobena tím, že hrob Whitney Houston ve Fairview v New Jersey je vzdálen asi tisíc kilometrů od kostela, kde se s ní rodina rozloučí.

Obřad organizuje teta Bobbi Kristiny Pat Houston, která pozvala nejen rodinu, ale i přední celebrity spjaté s rodinou. Pozvánky byly rozeslány a nyní se čeká na to, kdo účast potvrdí. Rodina pozvané ale zatím drží v tajnosti.

Do organizace posledního rozloučení se vložil i otec Bobby Brown. Podle informací serveru DailyMail se mu nelíbí průběh pohřebního ceremoniálu a nesouhlasí ani s pozváním několika osob. Rodina Whitney Houston je s Bobby Brownem kvůli tomu zase na nože.

Mezitím totiž v rodině doutná spor i o půlmiliardové dědictví, které Bobbi měla získat od matky Whitney Houston. Bobbi Kristina získala z této sumy 10 % jako dárek k 21. narozeninám. Další velká suma měla přistát na účtu začínající zpěvačky o 25. narozeninách. Těch se ale nedožila. Zbytek peněz se tak rozdělí mezi příbuzné, které Whitney označila v závěti jako další dědice. Jedná se o babičku Bobbi Kristiny Cissy a její strýce Michaela a Garyho. Očekává se ale, že Bobby Brown se začne o kus dědictví soudit jakožto zákonný opatrovník Bobbi Kristiny.

Bobbi Kristina Brown byla jedinou dcerou popové legendy Whitney Houston a zpěváka Bobbyho Browna. Poslední lednový den ji její přítel Nick Gordon našel bezvládnou ve vaně plné vody. Okolnosti případu dosud nebyly objasněny. Stav mladé dívky se od té doby zhoršoval a na konci června byla převezena do hospice.

Známá zpěvačka Whitney Houston zemřela nešťastnou náhodou utonutím ve vaně hotelového apartmá v Beverly Hills. K její smrti ale přispěla i srdeční choroba a kokain, jehož byla chronickým uživatelem. Zpěvaččino tělo bylo nalezeno 11. února 2012. Bylo jí 48 let.

Fotogalerie
9 fotografií