Další hollywoodská hvězda zavítala do České republiky. Pražskými ulicemi se prochází tvůrce filmů Pulp Fiction, Nespoutaný Django nebo Hanebný pancharti.

Quentin Tarantio přiletěl do Prahy, aby se zde setkal s muzikantem Ennio Morriconem. Italská hudební hvězda se proslavila melodiemi k westernu Pro hrst dolarů režiséra Sergia Leoneho s Clintem Eastwoodem v hlavní roli. A právě to je důvod, proč se s ním chce Tarantino setkat. 

„Quentin mě mnohokrát žádal, ale já jsem nikdy nebyl volný, a tak z toho pokaždé sešlo,“ řekl Morricone italskému listu Il Messaggero. „A tak zařídil, abychom se setkali, a tak dlouho jemně naléhal, až jsem nemohl odmítnout,“ dodal Morricone.

V roce 2016 chystá Tarantino premiéru nového filmu Nenávistná osmička, který se bude odehrávat na divokém západě. V hlavní rolích se představí hvězdy Channing Tatum a Samuel L. Jackson.

Podle České televize si Ennio vyžádal Českou republiku jako zemi, kde svou hudbu k filmu nahraje. Doprovázet ho bude Český národní symfonický orchestr. „Nahrávání nejnovější filmové hudby Ennia Morriconeho začalo dnes v hostivařském studiu ve 14:00 a potrvá až do zítřejšího podvečera,“ řekl Blesk.cz mluvčí ČNSO a Prague Proms Janis Sidovský.


Fotogalerie
11 fotografií