Příbuzní dcery slavné zpěvačky se rozhodli, že si Bobbi Kristina zaslouží dožít v klidu. Převezli ji do hospicu, kde nebere žádné léky a v kómatu pouze čeká, až přijde její konec. „Děkujeme všem za podporu rodiny a modlitby. Teď je v božích rukách,“ uvedla její teta Pat Houston.

V tu samou chvíli se Nick Gordon, přítel Bobbi, zodpovídal před soudem z nařčení, že byl na Bobbi velmi hrubý a kradl jí peníze, když byla v kómatu. Nejvíc šokující ale je, že předtím, než se Bobbi stala nehoda ve vaně, chtěla Gordona opustit a kvůli tomu se spolu pohádali.

Soud tvrdí, že Bobbi se někomu ze svých známých svěřila, že Gordon není takový, jako si myslela, a byla domluvená, že 31. ledna se s touto osobou sejde, aby to mohly probrat. To se ale nestalo. Ráno 31. ledna se hlasitě pohádala s Gordonem a později byla nalezena ve vaně. Obžaloba také tvrdí, že partner Bobbi fyzicky napadal, vyrazil jí zub a táhl za vlasy po schodech.

Nick Gordon také čelí obvinění, že kvůli němu Bobbi citově strádala, že musela čelit neodůvodněnému domácímu násilí a to vedlo k následnému ublížení na zdraví. Za to po něm soud chce 10 milionů dolarů (250 milionů korun).

Fotogalerie
6 fotografií