Pátek 14. května 2021
Svátek slaví Bonifác, zítra Žofie
Zataženo, déšť 14°C

Znají se už od školních lavic: Slavná přátelství, pohrdání a láska už od dětství!

/
 • Znají se už od školních lavic: Slavná přátelství, pohrdání a láska už od dětství!
  4. července 2015 ● 08:24

  Svět je opravdu malý, natož ten hollywoodský. A proto není divu, že řada známých hvězd se zná už z dob svých studií. Navštěvovaly stejné školy, uzavíraly celoživotní přátelství, nesnášely jeden druhého anebo byly natolik zaujaté sami sebou, že o existenci těch druhých ani nevěděly.

 • 1.

  Nicole Kidman a Naomi Watts

  I když je Austrálie opravdu velká, tyto dvě slavné blondýnky se přeci jen setkaly dlouho předtím, než dobyly Hollywood. Jejich střední škola v Sydney je natolik stmelila, že jsou blízkými přítelkyněmi dodnes.

 • 2.

  Cameron Diaz a Snoop Dogg

  Herečka Cameron Diaz (42) a rapper Snoop Dogg (43) se poprvé potkali na Long Beach Polytechnic High School. Tenkrát se ještě zpěvák jmenoval Cordoraz Calvin Broadus. „Chodili jsme spolu na střední. Byl o rok starší než já... Pamatuji si ho, byl velmi vysoký a hubený. A nosil hodně culíků,“ zavzpomínala Diaz.

 • 3.

  Lady Gaga a Nicky Hilton

  V dobách, kdy byla ještě pouhá Stefani Joanne Angelina Germanotta, zpěvačka Lady Gaga (29) chodila do školy s dědičkou hotelového impéria Nicky Hilton (31). Děvčata navštěvovala církevní školu v New Yorku. „Víte, nikdy jsem neviděla Paris, byla starší než já. Ale je zábavné, že tisk píše, že jsem chodila do školy se sestrami Hiltonovými. Vlastně jsem tam chodila jen s Nicky,“ opravila mylné informace zpěvačka.

 • 4.

  Robert Downey Jr. a Charlie Sheen

  Výborná sebranka se potloukala na Santa Monica High School. Slavná jména jako Robert Downey Jr. (50) a Charlie Sheen (49), kteří navštěvovali tuto školu v jižní Kalifornii, předznamenal herec Sean Penn (54).

 • 5.

  Jessie J, Adele a Leona Lewis

  BRIT School v Londýně je asi líhní talentů, především těch vokálních. Právě trojice Jessie J (27), Adele (26) a Leona Lewis (30) tuto školu navštěvovala. Dokonce JJ a Adele spolu trávily obědové pauzy. „Znala jsem Adele, byly jsme ve stejném ročníku. Během oběda jsme zpívaly písně, které jsme si napsaly,“ prozradila jednou Jessie J.

 • 6.

  Kate Hudson a Cash Warren

  Jestlipak tuší krásná Jessica Alba (33), že její manžel Cash Warren (36) během svých studií na Crossroads High School pokukoval po herečce Kate Hudson (35)...

 • 7.

  Val Kilmer a Kevin Spacey

  Herci Kevin Spacey (55) a Val Kilmer (55) se potkali na Chatsworth High School, kousíček od Los Angeles. Kilmer jednou vtipkoval na účet Spaceyho: „On je důkazem toho, že se člověk může naučit, jak se má chovat. Vzhledem k tomu, jak byl hrozný,“ prozradil herec.

Diskuse k článku Přidat názor
Počet komentářů: 0

Buďte první, kdo se k tématu vyjádří.

Zobrazit celou diskusi
Články odjinud
ČLÁNKY ODJINUD

Dnešní horoskopy