Velkolepou svatbu ve skotském Dunblane přichystal tenista Andy Murray se svou snoubenkou Kim Sears. Co všechno hosty čeká, oznámil Murray na svém Twitteru. Mezi smajlíky a emotikony však chybí důležitá věc - modrozelený skotský kilt, který ženich jako pravý Skot oblékl v rámci tradice místo kalhot.

To nevěsta Kim oblékla klasické bílé šaty s tříčtvrtečními rukávy pošitými perličkami od Jenny Packham s dlouhou vlečkou. Doprovodily ji čtyři družičky. Murrayho k oltáři doprovodil starší bratr Jamie a také bývalý britský tenista Ross Hutchins.

Na svatbu se přitom vydaly davy fanoušků a zvědavců. Lidé spořádaně čekali za zátarasy, přihlíželi jak příjezdu ženicha a nevěsty před katedrálu až po společný odjezd novomanželů limuzínou na další část svatby. Ta byla podle britského Daily Mailu přichystána do luxusního venkovského hotelu Cromlix House, který Murray vlastní. 

Mezi svatebními hosty nechyběli mimo jiné bývalý čtvrtý hráč světa Tim Henman s manželkou, někdejší světová dvojka Alex Corretja či současní hráči Jean-Julien Rojer a Colin Fleming.

Fotogalerie
13 fotografií