29. březen 2020
Svátek slaví Taťána, zítra Arnošt

11 sexy skoro padesátnic: Krásky, u kterých se zastavil čas!

/
 • 11 sexy skoro padesátnic: Krásky, u kterých se zastavil čas!
  4. března 2015 ● 09:24

  Jsou slavné, jsou bohaté a jsou především krásné. I když mají častokrát pět křížků na zádech, nikdo by jim tento věk netipoval. Kouzlo, proč vypadají pořád tak svěže, vidí každá v něčem jiném. A to počínaje zdravým životním stylem a konče plastikou a botoxem. Ať už je to tak, nebo tak, všechny se shodují v jedné věci, je to o tom, jak si to člověk dokáže v hlavě uspořádat. Jedenáctka krásných skoro padesátnic a padesátnic!

 • 1.

  Julianne Moore (54)

  Čerstvá držitelka Oscara Julianne Moore patří mezi ty šťastné ženy, které vypadají stále mladě. S přehledem strčí do kapsy mnohem mladší kolegyně, které častokrát paradoxně vypadají jako její starší sestry.

  Julianne Moore

 • 2.

  Julia Roberts (47)

  Pretty Woman se takřka stáhla ze světel showbyznysu, ale když už se tato oblíbená herečka objeví, stojí to za to. Úsměv od ucha k uchu a naprosto dokonalá tvář. Očividně jí zasloužený odpočinek opravdu svědčí!

  Julia Roberts

 • 3.

  Nicole Kidman (47)

  Je to k neuvěření, ale tato krásná Australanka už za pár let oslaví 50. narozeniny. Nicole i přes svůj věk stále touží po dětech, které by sama porodila. Právě elán a tvrdá disciplína k sobě samé z ní dělá jednu z nejkrásnějších žen světa showbyznysu.

  Nicole Kidman

 • 4.

  Pamela Anderson (47)

  Jako C. J. Parker se nesmazatelně zapsala do mysli diváků, kteří v 90. letech usedali k televizním obrazovkám a koukali na seriál Pobřežní hlídka. Pamela tehdy zaujala svou dokonalou postavou a upravenými „předními nárazníky“. První klapka pro Anderson padla už v roce 1992, od té doby se herečka moc nezměnila.

  Pamela Anderson

 • 5.

  Lucy Liu (46)

  Malá a drobná brunetka s asijskými rysy, to je herečka Lucy Liu. I když má už 46 má stále svěží a mladistvý vzhled. Za ten údajně vděčí především genetice neboli dědictví po své matce a babičce.

  Lucy Liu

 • 6.

  Gillian Anderson (46)

  Když se před časem na veřejnosti ukázala slavná agenta Dana Scully, dámy začaly tiše závidět a pánové zakrývali mlsné pohledy. Tahle sexy téměř padesátnice má stále krásnou postavu, bohaté vlasy a především tvář bez jediné vrásky.

  Gillian Anderson

 • 7.

  Jennifer Aniston (46)

  Rachel z legendárního seriálu Přátelé „vyrostla“ do krásy. Když v roce 1994 poprvé zazářila v roli, která ji vystřelila mezi celebrity, bylo jí krásných 25 let. Během deseti sérií Přátel se poté Jennifer dostala na seznam nejkrásnějších žen světa a to jí vydrželo dodnes.

  Jennifer Aniston

 • 8.

  Emily Procter (46)

  Blonďatá vyšetřovatelka z Kriminálky Miami rozhodně nevypadá na 46. Herečka Emily Procter dlouhá léta odsouvala na vedlejší kolej svůj osobní život a režiséři ji za to milovali, protože jedině u ní totiž věděli, že bude vypadat pořád stejně mladě.

  Emily Procter

 • 9.

  Cate Blanchett (45)

  Herečka Cate Blanchett se může chlubit nejen velkým hereckým talentem, díky kterému si už odnesla dva Oscary, ale také disponuje dokonalou tváří a postavou. Leckterá třicátnice by této herečce mohla závidět.

  Cate Blanchett

 • 10.

  Kim Cattrall (58)

  Jako slavná Samatha Jones byla vždy středem pozornosti. Ale zatímco PR agentka ze seriálu Sex ve městě svůj věk vždy tajila, herečka Kim Cattrall se za něj v osobním životě vůbec nestydí. A není se čemu divit, i když jí za dva roky bude už 60, vypadá pořád skvěle.

  Kim Cattrall

 • 11.

  Sofía Vergara (42)

  Kolumbijsko-americká herečka s velmi svůdným úsměvem a očima. I když se herečka dlouhá léta pokoušela prosadit na prknech, která znamenají svět, podařilo se jí to v podstatě až po čtyřicítce. I tak však vždy ve svých rolích hrála a hraje ženy, které jsou o mnoho let mladší.

  Sofía Vergara

Diskuse k článku Přidat názor
Počet komentářů: 3

miap: Aniston patri mezi nejkrasnejsi zeny sveta?!!

(05. 03. 2015 06:19)

ma-ka: Liu s těma vráskama a šilhajícím okem vypadá prý jako svěží dvacítka... Sexy je plodná žena. Scully má bohaté vlasy...

(04. 03. 2015 14:16)
Zobrazit celou diskusi
Články odjinud
ČLÁNKY ODJINUD

Dnešní horoskopy