O Kim Kardashian (34) je dobře známo, že se ráda chlubí svými plnými křivkami a nikdy neodolá příležitosti odhalit pokud možno co nejvíce ze svého těla. Všichni mají jistě stále v paměti její nyní již legendární fotky z focení pro titulku magazínu Paper, které doslova „zbořily“ internet.

Když už tedy Kim ukázala úplně vše, mysleli jsme si, že nás ničím dalším nemůže překvapit. Jenže Kim se svým manželem Kanyem Westem vyrazila lyžovat do amerického Utahu. Už to je u hvězdy, která je spíše zvyklá trávit čas opalováním na lehátku v luxusním exotickém resortu u moře, překvapivé.

Sluneční paprsky se ale rozhodla chytat i na horách, a do zasněžené krajiny proto vyrazila pouze v plavkách. A ne jen tak ledajakých. Plavky jsou totiž vyrobeny z kožešiny. Okamžitě také obohatila anglický jazyk o nový pojem – furkini (jedná se o spojení slov bikini a fur – kožešina). Ochránci zvířat se ale nemusí strachovat, plavky jsou tak titěrné, že na celý model mohl padnout maximálně jeden (umělý) králík. A aby Kim náhodou v několikametrových závějích nenastydla, na nohy obula mohutné sněhule.

Svůj praktický outfit, který nenavrhl nikdo jiný než sám Kanye West, samozřejmě také nezapomněla okamžitě zdokumentovat. Na fotky se tedy můžete podívat i vy v naší fotogalerii. Co na to Andrea Verešová, královna Špindlu? Tohle je výzva...

Fotogalerie
8 fotografií