Gosling je známý především díky romantickému snímku Zápisník jedné lásky, kde se seznámil se svou dřívější přítelkyní, herečkou Rachel McAdams (36). Herec dokonce jednou o jejich vztahu řekl: „Díky snímku The Notebook jsem poznal jednu z největších lásek svého života. Náš vztah s Rachel byl ještě romantičtější než ve filmu, ale i tak to nestačilo.“ A právě dřívější románek Rachel a Ryana pěkně leží v žaludku Evě Mendes.

Když totiž herečka Rachel McAdams volala Ryanovi a chtěla mu popřát k miminku, jako staří známí spolu hovořili několik desítek minut. A to se vůbec Evě nelíbilo, která neustále žije v představě, že jí chce Rachel Ryana ukrást. Rachelinina gratulace se tedy nesetkala u Evy s pochopením a u Goslingů doma začalo hotové peklo.

Eva mu udělala obrovskou scénu,“ prozradil zdroj z okolí hollywoodského páru. „Ryan teď má striktně zakázáno přijímat volání od Rachel,“ pokračuje svědek celé události. A to přitom měla Rachel ty nejčistší úmysly a chtěla svému kamarádovi jen popřát vše nej. Podle všeho Ryan je pěkně pod pantoflem a poslušně odkýve vše, co mu Eva nařídí. Ale jak se říká, jednou se ucho utrhne...

Fotogalerie
7 fotografií