Minulý týden 4. září zemřela americká moderátorka a herečka Joan Rivers (†81). Poslední rozloučení proběhlo tuto neděli v newyorském chrámu Emanu-El. Celý obřad trval hodinu a střídal se zde zpěv s mluveným slovem. Nakonec zazpíval herec Hugh Jackman (45).

Na její poslední cestě se s moderátorkou byly rozloučit řady známých osobností. Mezi ně patřila herečka Sarah Jessica Parker (49), která kupodivu přišla v decentních černých šatech s bílými puntíky, a nechala tak svou typickou módní výstřednost doma.

Na obřad dorazila i herečka Whoopi Goldberg (58), která nezklamala svou ležérní módou. Se známou moderátorkou se přišla rozloučit i zpěvačka Kelly Osbourne (29), která si na hlavě nechala fialovou kštici. Velmi konvenčně se objevila dcera Ivany a Donalda Trumpových Ivanka (32).

Herečka zemřela minulý týden, když se jí během operace hlasivek na newyorské klinice zastavilo srdce. Poté ji sanitka převezla z kliniky do nemocnice Mount Sinai, kde ji uvedli do umělého spánku. Moderátorka odešla v tichosti na nemocničním lůžku obklopena rodinou a nejbližšími přáteli. Přesná příčina smrti však stále není jasná.

Fotogalerie
12 fotografií