Prsa sem, prsa ven! Tak takovéhoto motta se drží zpěvačka Lily Allen, která, jak už to tak vypadá, si nenechá ujít jedinou šanci, aby neukázala své vnady přítomným zvědavcům. Zatím poslední možnost, kdy mohli vidět všichni její skalní fanoušci její ňadra, byla během festivalu v Hylands parku.

Zpěvačka byla v takovém varu, že neodolala a pro ulehčení si rozepnula sexy stříbrnou kombinézu. A hop, ňadro bylo venku! Lily to očividně vůbec netrápilo a pokračovala dál ve zpěvu. Diváci tak měli možnost spatřit jednu z největších senzací celé produkce – placatá ňadra, které visí proklatě nízko.

Pro Lily Allen to však nebyla žádná premiéra, naopak, fotografie jejich nahých prsou oblétávají svět poměrně často. Měli jsme tak možnost vidět například Lily a její ňadro při nákupu, Lily a její ňadro vykukující při cigaretové pauze, Lily a její ňadra při sprchování. Bohužel pro ni, pokaždé je tento pohled horší a horší. Brzy tak zpěvaččiny „lentilky pod kobercem“ už nebudou rajcovat jediného jejího fandu!

Fotogalerie
7 fotografií