Modelky, herečky, zrzky, brunetky, ... každý si může vybrat, v galerii můžete zhlédnout prsa hvězd, kterým příroda nadělila opravdu bohatou výbavu! Všichni muži se nad těmito fotografiemi musí rozplývat a neodolal by téměř nikdo.

A záruka pro ty, kteří si myslí, že velké vnady jsou záležitostí pouze chirurgů... ani jedna z žen nemá "dudy" umělé, všechny jsou 100% přírodní!

 

 

 

Modelka Kate Upton vlastní luxusní dekolt.

Modelka Kate Upton umí opravdu zaujamout. Pohled na její dekolt by mohl způsobit menší katastrofu... nebo ukončit války!

Rajcovní zrzka Christina Hendricks se pyšní dekoltem, který v těchto červených šatech vypadá spíše jako běloskvoucí pozadí.

Zpěvačka Katty Perry se má také čím chlubit.

Katy Perry, zpěvačka se nemá vůbec za co stydět. Nejen, že prsa jsou přírodní, ale také je ráda ukazuje... i když téměř nikdy celá. Provokovat tedy umí

Herečka Salma Hayek je sice malinká, nemá ani 160 centimetr, zato prsa má pořádná.

 Salma Hayek svá prsa ukázala v nejednom filmu.

Christina Aguilera jede celý život v jojoefektu. střídavě shazuje a nabírá kila po desítkách.

Christina Aguilera je hvězdou hudební scény již mnoho let, fanouškům kromě krásného zpěvu nabízí i úžasné tělo.

Kelly Brook se svými bujnými vnady zdobí obálky časopisů.

Kelly Brook proslula svými fotografiemi na obalech časopisů a jejich kalendářů.

Mezi největší prsatice se samozřejmě řadí i zpěvačka Mariah Carey. Ta je známá tím, že své fotky nechává silně retušovat. Vzniká tak na nich úplně nová Mariah.

Mezi největší prsatice se samozřejmě řadí i zpěvačka Mariah Carey. Ta je známá tím, že své fotky nechává silně retušovat. Vzniká tak na nich úplně nová Mariah.

Další fotografie najdete v galerii...