Poté co přistáli v Praze, pár hned vyrazil na nákupy. Vzali útokem luxusní butiky ve vyhlášené Pařížské ulici. Dnes vyrazili z hotelu v centru Prahy, kde bydlí, do holešovického hotelu Belvedere na utajené jednání a pak si dali pozdní oběd luxusní prvotřídní italské restauraci Cantinetta Fiorentina v Pařížské ulici.

Pár se sladil do koženého outfitu. I přes deštivé a chladné téměř listopadové počasí Kim nazula páskové sandálky poseté kamínky. Své pověstné pozadí velkolepých rozměrů vtěsnala do úzkých kožených kalhot. Doplnila to koženým sakem, černými brýlemi a jasně červenou dlouhou šálou. Na prsteníčku se jí skvěl diamantový prsten doslova gigantických rozměrů.

Kanye West zvolil o poznání teplejší, a pro dnešní počasí příhodnější outfit. K dlouhému pískovému kabátu oblékl po vzoru manželky černé kožené kalhoty a šedivou teplákovou mikinu.

Hvězda americké reality show se se svým manželem vzali o víkendu v italské Florencii. Přepychová svatba, za kterou novomanželé zaplatili horentní sumu, se měla původně konat ve Versailles. Byl to však zřejmě matoucí manévr pro média. Fotografům, kteří nakonec pravé místo svatby stejně odhalili, však ve výhledu bránila několikametrová stěna z bílých růží. Nicméně pár to nevydržel a několik dnů po svatbě fotky z veselky stejně sám pustil do světa.

Kim Kardashian (33) – americká hvězda reality show, modelka, herečka – „proslavila“ ji videonahrávka sexu s jejím přítelem, hiphopovým a r’n’b zpěvákem Rayem J, která unikla coby home video. Spolu se sestrami Kourtney a Khloé měla vlastní reality show, pak se vrhly na módní návrhářství. Její značkou je její majestátní pozadí. Je to taková druhá JLo. S Kanyem Westem má dceru North „Nori“ West, která se narodila loni v červnu. V říjnu poté se zasnoubili a svatba proběhla minulý víkend.

Kanye West (36) – americky rapper, hiphoper – spolupracoval s Jay-Z, Aliciou Keys či Janet Jackson. Je jedním z nejprodávanějších umělců světa, prodal před 87 milionů nahrávek (21 milionů desek, zbytek online). Je držitelem 53 ocenění ze 161 nominací.