Sandra se v hudebním průmyslu pohybovala od šestnácti let, ale svou hvězdnou kariéru odstartovala ve svých 23 letech hitem Maria Magdalena. Za jejím úspěchem stojí producent Michael Cretu, který se později stal jejím manželem a otcem dnes již osmnáctiletých dvojčat Nikity a Sebastiana. Hlas zpěvaččiných synů dokonce zazněl na desce, na které se poprvé nepodílel Cretu, ale jen samotná Sandra.

Manželství s Michaelem bylo víc naplněno usilovnou prací a honbou za kariérou než láskou, a tak není divu, že v roce 2007 skončilo rozvodem. O rok později se Sandra zamilovala do podnikatele Olafa Mengese a v roce 2010 se za něj v kostele na Seychelách provdala.

Německá star v Česku vystupovala pouze dvakrát. A to na finále soutěže Pretty Woman v roce 2007 a pak o tři roky později předvedla svou show na Žofíně.

V posledních letech Sandra opět začala vystupovat, především v Rusku a Polsku, a vydala nové album. Dřívějšího úspěchu se jí sice zatím dosáhnout nedaří, ale fanoušků má po světě stále mnoho. Vždyť Sandra byla jednu dobu v řadě zemí populárnější než třeba Madonna.

Na zpěvačce se však podepsal zub času poměrně výrazně a mnozí by ji dnes možná ani nepoznali. Uvidíme, zda se jí dnes večer v nově otevřeném klubu Café 80´S podaří navázat dřívější úspěšnou nit ...

Fotogalerie
2 fotografie