Dcera fenomenálního zpěváka Michaela Jacksona Paris milovala svého otce natolik, že se rozhodla jít za ním. V červnu si proto podřezala žíly a spolykala několik prášků. Naštěstí se ji podařilo včas zachránit, avšak ihned poté byla Paris převezena a umístěna do psychiatrické léčebny pro dospívající.

Je v dobrých rukou, dostává se jí péče, kterou potřebuje,“ prozradila britskému magazínu Hello Katherine Jackson. „Léčba ji velmi pomáhá. Je to moje zlatíčko. Je to pro mě těžké, velmi těžké. Vše co si ještě přeji je, aby byli moje vnoučata šťastní. Tu noc, co Michael zemřel, Paris plakala a řekla – Chci jít za tátou. Nechci být bez něho,“ promluvila o bolesti své vnučky Katherine.

Babička Katherine má teď v péči zbylé dvě děti, vnuky Prince (16) a Blanket (11). „Synovi děti byli pod přísnou ochranou, když je Michael vychovával,“ přiznala babička Katherine. „Přemýšlela jsem nad tím, ale řekla jsem si, že je vychovávat s maskou na obličejích nebudu. Ale vím, že Michael měl k tomu dobrý důvod. Byl to ten nejlepší táta na světě,“ dodala matka zesnulého zpěváka, která smrt svého syna dodnes oplakává.

Fotogalerie
8 fotografií