Pravdou ovšem je, že Douglas opravdu označil za příčinu své rakoviny lidský papilomavirus (HPV), který se mu podle jeho vlastního tvrzení dostal na jazyk, kde pozdější rakovina krku začala bujet. To ovšem rozlítilo jeho bývalou manželku Diandru (55). „Ode mě tu nemoc neměl, jsem zdravá,“ odsekla Diandra reportérovi s tím, že se s Douglasem rozvedla po 23 letech manželství kvůli jeho opakovaným nevěrám, čímž nepřímo ukázala na možný původ jeho obtíží.

Současná manželka Catherine Zeta-Jones (43) nevydala vůbec žádné prohlášení, ale o to větší »kravál« Douglasovi udělala, když se o jeho tvrzení doslechla. Vždyť se stala hlavní podezřelou z nákazy a ženou, která vlastně málem zabila svého muže!

Není divu, že hollywoodský velikán rychle otočil a najednou si na žádný orální sex nevzpomíná. Herec na přelomu let 2010 a 2011 sváděl těžký boj se zákeřnou nemocí a kvůli chemoterapii shodil skoro 20 kg. Tehdy to vypadalo, že zemře. Dnes je mu na umření z představy, co dalšího mohl při svých sexuálních dobrodružstvích chytit.

Fotogalerie
9 fotografií