Americký list New York Post získal materiály, které ukazují, že před 16 lety hvězda akčních filmů sepsala dohodu s Toni-Ann Filiti, svou mladší nevlastní sestrou, že jí zaplatí 36 milionů korun a bude jí zasílat každý měsíc do konce jejího života 315 tisíc. Zřídil jí také svěřenecký fond, kam vkládal ročně 945 tisíc korun. Ten byl určen k zaplacení psychiatra a na další lékařské výdaje.

Důvod? Sestra mu hrozila, že pokud nebude platit, zničí mu kariéru obviněním, že ji herec zneužíval.

Filiti, která v loňském roce umřela ve svých 48 letech na rakovinu plic, se původně chtěla soudit, ale nakonec se s hollywoodskou hvězdou dokázala domluvit mimosoudní cestou.

Stallone veškerá obvinění ohledně zneužívání popírá. Na jeho stranu se přidává jeho matka Jackie (92), která tvrdí, že se stal obětí vydírání drogově závislou ženou. Jeho nevlastní sestra údajně užívala 65 pilulek obsahující oxykodon, který působí na nervový systém podobně jako heroin nebo opium.

Devatenáctiletému synovi Filiti se však nelíbí, co o jeho matce Stallone, tvrdí a reaguje: „Udělali z mé matky černou ovci rodiny.“

Fotogalerie
7 fotografií