Zpěvačka Beyoncé (30) a rapper Jay-Z (42) - 1,5 miliardy

1,5 miliardy Přestože zejména Beyoncé si dala od kariéry na několik měsíců po narození dcerky Blue Ivy pauzu, i tak si na konto s Jay-Z připsali 1,5 miliardy korun. Beyoncé za to vděčí zejména starším hitům a prodeji alba 4. I Jay-Z vydává úspěšné desky. Společně jsou pak tvářemi mnoha značek.

Topmodelka Gisele Bündchen (32) a americký fotbalista Tom Brady (35) - 1,4 miliardy

Vítězové z minulého roku obsadili tento rok příčku druhou. Gisele vedle přehlídek a focení reprezentuje navíc několik značek. Její manžel, americký fotbalista, si vedle sportovní kariéry přivydělává také modelingem. Za poslední rok jim na účtu přistálo 1,4 miliardy korun.

Návrhářka Victoria Beckham (38) a fotbalista David Beckham (37) - 1 miliarda

Na třetí příčku dosáhli s 1 miliardou korun druhý nejlépe placený fotbalista David Beckham s manželkou Victorií Beckham, která navrhuje módní kolekce. David propůjčil tvář vícero společnostem, mezi nimiž je i Samsung. Další miliony k nim přitékají z Victoriiny dávné kariéry ve skupině Spice Girls.

Herečka Angelina Jolie (37) a herec Brad Pitt (48) - 900 milionů

Překvapivě až na čtvrtém místě skončil slavný pár přezdívaný »Brangelina «. Loni se mohli radovat z 900 milionů korun. Honoráře dostali za namluvení animovaných filmů, jako je Kung Fu Panda 2 nebo Happy Feet 2. Brad navíc hrál ve filmu Moneyball. Vzali také několik reklam.

Herečka Jada Pinkett Smith (40) a herec Will Smith (43) - 800 milionů

Trable v manželství zjevně nejdou nutně ruku v ruce s problémy v práci. I přesto, že se pár vypořádával s nevěrou, navýšil svůj majetek o 800 milionů Kč. Větší podíl na tom má Will za hlavní roli ve fi lmu Muži v černém 3. Jada přidala čtvrtinu za namlouvání jedné z hlavních postav animované komedie Madagaskar 3.

Fotogalerie
5 fotografií