Když bývalá manželka Micka Jaggera, Jerry Hall (56) pár dní po porodu chovala v náručí dcerku Georgii, její manžel si už v thajském Phuketu užíval se svoji milenkou Carlou. Dokazuje to kniha Christophera Andersona, Bouřlivý život a šílený genius Jagger.

Carle tehdy bylo 23 let a randila se zpěvákem a kytaristou Ericem Claptonem. Při celosvětovém turné Rolling Stones se poprvé střetla s Jaggerem a stala se jeho dalším zářezem na pažbě. "Veděl jsem, že Carla Micka učaruje," cituje kniha kytaristu Claptona. Zamilovaná Carla odletěla v roce 1992 za Jaggerem do Thajska.

Milenci se tam neskrývali před veřejností a svůj vztah dávali najevo. Jaggerova manželka ho však vypátrala. "S kým jsi tam? Je s tebou Carla?" vyzvídala Jerry. Mick však zapíral. Jerry ale o pár hodin později našla lístek, ve kterém Jaggerovi Carla zanechala vzkaz, že vždy bude jen jeho milenka. "Bylo mi neskutečně zle, málem jsem se zhroutila, nemohla jsem mu odpustit," říká dnes Jerry.

Carla Bruni se o pár let později pokoušela ulovit i amerického miliardáře Donalda Trumpa, ale neúspěšně, ten byl v té době zasnoubený s herečkou Marlou Maples

V Andersonově knize se vzpomíná i na bývalého francouzského prezidenta Sarkozyho. Slabost Bruni k Jaggerovi dobře dokumentuje i fakt, že Sarkozy před třemi roky nechtěl Carle koupit byt, který příliš blízko sousedil s bytem Jaggera.

Fotogalerie
6 fotografií