Kim se vydala do Dominikánské republiky, kde má soukromou vilu, před dvěma týdny na rodinnou dovolenou. Na hrátky do bazénu zvolila tmavě modré plavky, které zdobil bílý lem. Titěrné bikiny jen tak tak zahalily krásné ženské tělo krev a mlíko, kterým se pyšní.

Kim je jednou z žen, která dává na odiv svůj větší zadeček a plný dekolt a rozhodně nepodlehla hollywoodskému trendu vyhublých hereček a modelek. Žádné diety nedrží svých plných křivek ve tvaru přesýpacích hodin si užívá.

Britská hvězda se ale nevzdala silného make-upu a výrazného líčení očí ani do bazénu. Zřejmě si byla moc dobře vědoma, že ji budou fotit paparazzi. Vlasy měla rozpuštěné a po stranách zapletené do copů. Připomínala tak antickou bohyni.

Kim se za postavu krev a mlíko nestydí, naopak jej ukazuje v plné kráse
Autor: Foto: INT

V bazénu si pak hrála se svým synovcem Masonem. Na exotickou dovolenou se vydala se svými sestrami Khloé (27) a Kourtney (32) , které sebou vzaly své děti a partnery.

Kim je slavná hlavně v USA, kde je celebritou a objevuje se často v televizních pořadech, a ve vymetání večírků už pomalu dohání i Paris Hilton (31), ke které je často přirovnávána. S oběma sestrami navíc vystupuje ve vlastní reality show, která pojednává o jejich životech. Diváci tedy měli z první ruky vše o svatbě Kim s basketbalistou Chrisem Humpriesem, stejně tak, jako o konci jejich manželství po 72 dnech. Kim je nyní nezadaná a svou sexy postavou ráda provokuje...

Fotogalerie
5 fotografií