Nakonec se zdá, že se herečka práce v márnici nebála. Pracovala tvrdě, stejně jako všichni ostatní, kteří jsou s ní ve výkonu trestu. V losangelské márnici musela během osmihodinové štace drhnout podlahy i prát špinavé prádlo. Vypadá to, že si během klečení na všech čtyřech s hadrem v ruce našla i nějaké nové přátele. Byla viděna se dvěma ženami, jak s nimi o přestávce před márnici kouří.

Chtěla nové kamarádky pohostit, ale neprošlo to

Protože před vchodem márnice byli celý den novináři, nešly trestankyně na oběd, ale byl jim přivezen až pod nos. Své nové kamarádky chtěla Lindsay potěšit i sladkostmi, to jí ale vedení věznice zatrhlo. Takže poslíčci z pekárny Magnolia se sídlem v Beverly  Hills přijeli zbytečně.

Na internetu se objevilo její prohlášení, že se dobrůtkami nepokoušela zaměstnance podplatit, ale chtěla jen ukázat, jak moc jí je líto, že ve čtvrtek dorazila na plnění trestu pozdě. Z toho samého důvodu pravděpodobně přijela následující den už v 5:30 ráno. Tu půl hodinu jí ale nikdo k dobru nedal a do objektu byla vpuštěna až v šest.

Další slyšení za dva týdny

Lindsay Lohan se nechala slyšet, že její pozdní příchod byl způsoben tím, že nevěděla kam se vlastně má dostavit a vším tím stresem, kteří jí způsobili novináři, čekající před místem výkonu trestu.

Lohan si měla odpykat veřejně prospěšné práce v márnici už dříve, vybrala si místo toho ale pohodlnější cestu - práci pro červený kříž. Tu jí ale soudce neuznal a tak je zpět u mrtvol. Jak to s ní bude dál, se dozví po dalším slyšení, které proběhne 2. listopadu.

Fotogalerie
9 fotografií