Románek prince Harryho praskl poté, co byl viděn, jak vchází do modelčina bytu. Strávil tam noc a druhý den ráno zas odjel. Svědek, který Harryho viděl, řekl, že se vrátil druhý den do svého bytu v paláci St. James kolem poledne. "Viděl jsem jak Harry vchází večer do domu a poté ráno odchází a nasedá s ochrankou do auta," řekl The Sun tajný zdroj.

S bývalkou pilota F1 Jensona Buttona se ryšavý princ zná už několik let. Poslední dobou se ale čím dál tím častěji scházejí. Navíc Harry definitivně opustil přítelkyni Chelsey a vztah s Pippou, se kterou ho také britská média spojovala, popřel.

Florence je dcerou vlivného obchodníka s vínem Andrewa a jeho francouzské ženy Sophie a živí se jako modelka. Dobře obeznámený zdroj z okolí královské rodiny deníku The Sun prozradil: „Je velmi brzo, ale Harry a Florence jsou spolu. Je zábavná, blonďatá a velmi dobře vypadá. Harry ji má opravdu rád.“

Fotogalerie
9 fotografií