Bohužel už to nebylo ve filmu, ale doopravdy. Ve finálovém pokerovém turnaji, který proběhl v rámci opening party největšího casina v Praze Concord card, se ujal role pokerového dealera. A nutno říct, že mu to šlo velmi dobře. "Klidně by se tím mohl živit," neodpustil si Leoš Mareš, který na party doprovodil svou partnerku Hanu Svobodovou.

Andreas do Prahy přijel s přítelkyní Gabrielou, která stále ještě studuje. "Příští rok už to bude manželka," usmíval se rakouský herec, který během večera přišel o své luxusní hodinky.

Hodinky od Jamese Bonda

Jeden z účinkujících - kouzelník na akci dokázal během krátké chvíle okrást deset lidí, aniž si toho všimli. Mezi nimi byl i Andreas Daniel, který tak nicnetušíc přišel o hodinky stejné značky, co ve snímku nosil James Bond, v hodnotě čtvrt miliónu korun. Asi po hodině se muž objevil na pódiu a postupně okradeným věci vracel. "To je neskutečný, vůbec jsem si toho opravdu nevšiml. Být to opravdový zloděj, tak jsem bez hodinek," smál se sympatický herec, který se Blesk.cz pochlubil, jak se dostal k roli ve filmu Casino Royale.

"Já nejsem původně povoláním herec, jsem opravdu dealer v casinu a ve Vídni jsem tváří sítě casin Concord Card. Přijel jsem na casting na film a vyšlo to. Od té doby už mám za sebou další dva filmy," prozradil Andreas.

Slavnostní večer zpestřila módní přehlídka prádla a pravých kožichů v čele s Kateřinou Průšovou, Hanou Mašlíkovou, Ivetou Lutovskou, Eliškou Bučkovou, Hanou Svobodovou, Zinou Šťovíčkovou a Michaelou Štoudkovou.

Fotogalerie
8 fotografií