Podle serveru TMZ.com si David Carradine rád nakupoval různé erotické pomůcky a jednu velkou objednávku zrealizoval také tři týdny před svojí smrtí v thajském hotelu, kde ho minulý týden našli pověšeného v šatníku s provazem kolem krku a genitálií.

Majitelka sex shopu na předměstí Los Angeles se vyjádřila, že legenda kung-fu u nich nakupovala i několikrát do měsíce. Carradine měl podle nich nejraději sadomaso pomůcky a jeho poslední objednávkou bylo spodní prádlo, punčochy a pornofilmy. Pokladní se dokonce svěřil o svém soukromí. Prozradil, že je velmi rozrušený, protože jeho manželka je s ním nešťastná.

Tato fakta jen podporují dosavadní výsledky vyšetřování jeho smrti, které jako příčinu uvádí nehodu během sexuálních hrátek. Podle některých medií nezemřel na udušení šňůrou, ale na základě vzrušení. “Jeden provaz měl omotaný okolo krku a druhý okolo pohlavního orgánu, oba provazy byly svázané dohromady a zavěšené ve skříni,” uvedl Worapong Siewpreecha z místní policie.

Tato zjištění potvrdila i Carradinova exmanželka Marina Anderson (56). “Měl sexuálně deviantské sklony, které byly smrtelně nebezpečné,” vyjádřila se pro DailyMail. Ve zveřejněných rozvodových spisech z roku 2003 Marina uvedla, že David ji stále zatahoval do podivných perverzních her.

Příbuzní zesnulého herce jsou však přesvědčeni, že se pro svoji angažovanost v bojových umění stal obětí tajné sekty. Jejich teorie je založena na podobné záhadné smrti legendárního Bruce Leeho, kterého měla zabít čínská mafie v roce 1973. Rodina Davida Carradina naléhá na FBI, aby do Thajska poslali své agenty.