Když Susan na vysokých podpatcích roztomile a s jistou noblesou přikráčela před porotu 11. září, všichni si šuškali, jak staře na sedmačtyřicet vypadá. Jenže pak zazpívala a bylo najednou jaksi jedno, co má na sobě a jestli má nějaké to kilo navíc a že jí hlavu zdobí šediny.

Téměř dva týdny po svém veřejném debutu Susan vyrazila do kadeřnictví Miss Toner ve Whitburnu poblíž svého domova v Blackburnu a nechala si obarvit hlavu za padesát liber (asi patnáct set korun) a poté se nechala vyfotit číhajícími paparazzi. Ze snímku je patrné, že si zatím zájem médií užívá. Vedle toho se nechala skotská pěnice slyšet, že drží dietu a také zhubne.

Šílenství kolem ní zatím vesele pokračuje. A fanoušci na internetu se pídí po každém záběru či záznamu jejího zpěvu, který ještě nikdo neslyšel. Teď objevili nový, který je datován do období před dvaceti roky. Susan na něm zpívá na rodinné party píseň z muzikálu Jesus Christ Superstar.

Výrazné zkrášlování vzhledu by se ale nelíbilo porotkyni Amandě Holdenové. Ta magazínu People totiž svěřila: „Zda to ví, či ne, prezentuje tady průměrného člověka z ulice. Jsem si jistá, že se trochu učeše a dá si rtěnku. Ale nikdy by neměla jít pod skalpel či něco podobného!“