Nejnovějším počinem krásné Slovenky, která má kořeny ze Švýcarska, Ameriky, Ruska i Íránu, je duet One life. Celeste kvůli němu spojila své síly s účastníkem první řady show Tvoje tvář má známý hlas Adamem Mišíkem (20).

Oba interpreti si též zahráli v novém snímku Bajkeři, v němž píseň zazní. Ve videoklipu k hitu se tak objevují i záběry z filmu. Ačkoliv se většina z nich točí kolem mladých cyklistů a malebné krajiny, nachází se ve videoklipu i úryvky ze scény, v níž se Buckingham a další mladé herečky koupou. Ovšem nemají na sobě žádné plavky, a tak vystavují pozadí i odhalená ňadra.

Pány možná trochu zklame, že zpěvačka se ve skutečnosti před kamerou svléknout nemusela. Na výsledné scéně oko diváka žádné triky nepozná. „Nenatáčela jsem nahá, byla to jen iluze. Měla jsem oblečený neoprén a tělové spodní prádlo,“ přiznala webu Topky.sk brunetka s tím, že se jednalo o její rozhodnutí. „Podmínkou mojí účasti ve filmu bylo, že se nebudu muset před kamerou odhalovat a produkce filmu moje přesvědčení respektovala a za to jim velmi děkuji,“ objasnila Celeste.

Trochu nejistě se cítí i při natáčení méně odvážných scén. „Nevím, zda se úplně cítím na hereckou dráhu,“ svěřila se s tím, že se cítí být více zpěvačkou. Přesto si pochvaluje tým, který se na filmu sešel. „S herci i s produkčními jsme si sedli jako lid a vládla tam přátelská atmosféra,“ nechala se slyšet tmavovláska.

VIDEO: Videoklip Celeste Buckingham a Adama Mišíka k filmové písni One Life

Nervozitu jí pomohl zvládat i fakt, že Bajkeři nejsou její první zkušeností před kamerou. „Pomohlo to, že jsem byla zvyklá na technické záležitosti v rámci kamery a zároveň moji zkušenější herečtí kolegové mi poradili, když jsem byla vedle,“ dodala pro Topky.sk Buckingham, která si v herectví smočila prsty již v roce 2014 v pohádce Láska na vlásku. K té nazpívala stejnojmennou písničku a rovnou si střihla i roli princezny Beatrix. V českém znění jí hlas propůjčila Ivana Korolová (28).

VIDEO: Celeste Buckingham po rozchodu. Zůstaly jí svatební šaty od romských dětí!

Video
délka: 01:14.16

Rozejitá Celeste Buckingham: Zůstaly jí svatební šaty od romských dětí! David Turek, Jan Jedlička

Fotogalerie
51 fotografií