V posledním díle SuperStar porota odmítla rozhodnutí diváků a do hry pomocí Divoké karty vrátila do soutěže vyřazeného Štěpána Urbana, který ten večer dostal nejméně SMS hlasů. Tím ale zavařili zpěvákům na další finálový večer. Tentokrát totiž vypadnou soutěžící dva.

Čtvrté soutěžní kolo se rozezní písněmi hudebních legend a zpěváci budou zpívat hned dvě písně. Takže to budou dvojité nervy. A s čím se šestice zpěváků a zpěvaček tentokrát předvede?

Benjamínek Dalibor Slepčík zazpívá píseň Karla Gotta Když jsem já byl tenkrát kluk a jako druhou v pořadí píseň Stevieho Wondera Isn't She Lovely. Daliborova sestra Sabina Slepčíková se blýskne s písněmi Hurt od Christiny Aguliery a hitem The Winner Takes It All od legendární kapely Abba.

Favoritka Emma Drobná oslní písní Fix You od oblíbené skupiny Coldplay a také vsadí na Amy Winehouse a její hit Valerie. Další favoritkou je Veronika Danišová. Ta zazpívá píseň Whitney Houston Queen of the Night a hit Hero od Mariah Carrey.

Rocker Pavol Kovaliček podráždí své fanynky hitem It's My Life od Jona Bon Joviho a písní Od Tatier k Dunaju slovenské kapely Elán. A nakonec se předvede vyřazený a zpět navrácený Štěpán Urban s hity The Rolling Stones Angie a Nirvany Come As You Are. 

Soutěžící se také díky stylistům na okamžik stali hudebními legendami, jejichž písně budou v neděli večer zpívat v živém finálovém přenosu. Podívejte se na jedinečné fotografie, kde uvidíte třeba Emmu Drobnou jako Amy Winehouse nebo Dalibora Slepčíka jako Stevieho Wondera.

Fotogalerie
7 fotografií