Podle tajného scénáře, který se dostal do Blesk.cz, Vlastimila Peška (Rudolfa Hrušínského) navždy opustí jeho vypočítavá dcera Klára Pešková, kterou hraje Hana Igonda Ševčíková (43). Smrt seriálové mrchy bude navíc velmi záhadná.

Klára zůstane ležet na zemi se sraženým vazem v Peškově domě. „Co se jí stalo, je pro všechny v Ulici záhadou a ještě mnoho dílů poté bude předmětem vyšetřování,“ prozradil Blesk.cz zdroj z Novy.

Hana Ševčíková má jakožto ostřílená česká herečka s filmovým umírání zkušenosti, to v Ulici pro ni ale nebylo vůbec jednoduché. „Bylo to velmi náročné natáčení, dlouho se připravovalo a bylo to velmi vypjaté. Nejenom ta samotná tečka, ale i předchozí hádky a neshody. Bylo to pro mě psychicky i fyzicky náročné,“ přiznala herečka pro Nedělní Aha!.

Navíc po roce a půl v prostředí Ulice poslední natáčení a tím i loučení s kolegy nebylo lehké. „Snažila jsem si nepřipouštět, že je to poslední natáčení, a vlastně pořád to tak neberu. Na Ulici mi bylo fajn. Měla jsem tam mnoho přátel a chodila jsem tam opravdu moc ráda,“ prozradila Ševčíková.