Již po Vánocích si mnozí příznivci britské královské rodiny všimli, že Kate Middletonová, choť následníka britského trůnu, změnila účes. Dlouhé lokny, obvykle ladně splývající kolem jejích ramen, spletla do silného copu. Kromě toho se zdálo, že také barva vlasů manželky prince Williama výrazně potemněla. Svou novou image převedla i teď, při videohovoru z její pracovny v Sandringhamu se zdravotními sestřičkami z University Hospitals Coventry & Warwickshire, což je velká nemocnice National Health Service v městě Coventry. Vyslechla si, jak zdravotnice popisují svou práci, a poděkovala jim za jejich nasazení v této nelehké koronavirové době.

Vévodkyně z Cambridge, která aktuálně bydlí se svou rodinou v Anmer Hall v Norfolku, kde se v obavě z možné nákazy virem covid-19 izoluje od okolního světa, ovšem tentokrát neměla cop, ale rozpuštěné vlasy. Obvyklé nadýchané vlny však vystřídaly rovné vlasy, co tak byly konečně vidět ve své plné délce, a jemně jí spadaly přes jedno rameno. „To, že si teď nemůže nechat zastřihnout konečky, poskytlo jejím vlasům čas, aby volně rostly. A menší styling její vlasy povzbudil a naopak teď vypadají zdravěji,“ konstatoval pro magazín Femail vlasový stylista James Johnson při pohledu na „novou Kate“.

VIDEO: Královská rodina děkuje zdravotníkům

Video
délka: 04:56.67

Královská rodina děkuje zdravotníkům Instagram Kensington Royals

„Stejně jako mnoho dalších lidí, i ji lockdown přinutil vyzkoušet nové styly, do kterých by před pandemií nikdy nešla. Delší, odrostlé vlasy jí ale skutečně sluší,“ dodal známý stylista hvězd. A ta tmavá barva je jednoduše způsobena tím, že si je nyní nikterak nezesvětluje, a je teď konečně vidět její přirozená barva. Skutečnost, že si i Kate odepřela pomoc odborníků, je ve své podstatě vynikající PR tah – její spoluobčané tak vidí, že je jedna z nich, a když si nemohou vlasy nabarvit oni, tak ani ona.

Její fanoušci a příznivci jistě také ocenili střízlivé oblečení, jaké pro hovor se sestřičkami zvolila: vsadila totiž na svěží bílou košili a klasické sako, a svůj vzhled doplnila jenom jemným náhrdelníkem a jednoduchými náušnicemi.

Na její novou image se můžete mrknout do naší galerie a sami posuďte, zda jí to slušelo více před pandemií, kdy se o ni staraly zástupy kadeřníků… anebo nyní, kdy si tak maximálně pročeše vlasy hřebenem a sepne je do jednoduchého culíku.

VIDEO: Těm to sluší! Kate se ukázala na veřejnosti se všemi třemi dětmi

Video
délka: 00:55.24

Těm to sluší! Kate se ukázala na veřejnosti se všemi třemi dětmi @kensingtonroyal

Fotogalerie
186 fotografií