Nevlastní bratr Meghan Thomas Markle mladší (51) s přítelkyní Darlene Blount (37) se ve čtvrtek v noci po opilecké jízdě dostali do křížku a jejich drsnou hádku musela řešit i policie. Údajně měl muž dostat do oka loktem během cesty autem. „Doma hádka pokračovala, tak jsem zavolal policii a opustil dům,“ uvedl Markle pro Daily Mail a vysvětlil, že se jednalo o nedorozumění.

Jenže on i jeho partnerka na čas za mřížemi skončili už dřív a důvodem byly rovněž jejich divoké neshody. Není tedy divu, že vévodkyně Meghan se k nim rozhodně nijak nehlásí. „Dělám si starosti, co si bude myslet, ale není nic, co bych s tím mohla udělat, abych to změnila,“ krčila rameny Darlene a přiznala, že dostává kvůli slávě své švagrové na sociálních sítích řadu rozzlobených zpráv od jejích fanoušků. „Prostě je blokuji, protože ani nevím, kdo ti lidé jsou,“ vysvětlila.

Zato sám Thomas se očividně moc nestará o to, co si o jeho chování Meghan myslí. „Těžko říct, jak by se na to tvářila. Vždyť ona nežije ve skutečném světě se skutečnými životními situacemi jako ostatní,“ narážel na její královskou svatbu.

Navíc si neodpustil další kritiku na adresu nevlastní sestry, kterou pomlouval už před svatbou a dokonce Harrymu psal dopis, v němž mu veselku rozmlouval. „Myslím, že Meg si asi těžko zvyká na roli vévodkyně, ale já myslím, že dělá špatně jen jednu věc - ignoruje otce a nenavštěvuje ho, stejně tak zbytek rodiny,“ opřel se do ní.

Podobně si na nezájem dcery postěžoval i otec Thomas Markle (74), který od ní neslyšel od té doby, co se přivdala do královské rodiny. Můžou za to ale pravděpodobně jeho excesy, kdy si nechal zaplatit za falešné paparazzi fotografie a začal vesele vytrubovat do médií všechny detaily o Meghan i o tom, jak ho Harry požádal o její ruku po telefonu.

VIDEO: Královna Alžběta a vévodkyně Meghan poprvé samy spolu na akci

Video
délka: 02:48.60

Královna Alžběta a vévodkyně Meghan poprvé samy spolu na akci Reuters

 

Fotogalerie
122 fotografií