Snoubenci si v sobotu řekli své ano na hradě Windsor v kapli sv. Jiří. Po pohádkové svatbě, kterou po celém světě sledovaly miliony lidí, se odehrála recepce pořádaná královnou. Tím však svatební oslavy neskončily. Novomanželé posléze opustili areál hradu a přemístili se do Frogmore House na večerní banket. Ten už  Meghan, čerstvá vévodkyně ze Sussexu, neabsolvovala ve svatební róbě, kterou pro ni zhotovil módní dům Givenchy, ale vynesla šaty navržené módní návrhářkou Stellou McCartney.

Večerní róba byla stejně tak minimalistická jako ta svatební. Bílé splývavé šaty z hedvábí se zapínáním u krku Meghan doplnila jednoduchým účesem. K šatům zvolila bílé lodičky od značky Aquazurra. Na večerní banket novomanželé odjeli ve stříbrnomodrém jaguáru z roku 1968, s nímž Meghan byla dokonale sladěna, ačkoliv to na první pohled nebylo vidět. Tak například pokud se zaměříme na fotografii, kdy s princem Harrym po boku vychází z hradu Windsor, uvidíme podrážku jejích bot, které byly zbarveny do modré barvy a perfektně seděly k elegantnímu jaguáru. Ačkoliv Meghan neměla žádné výrazné šperky, jeden přece jen doplňoval její večerní róbu, a to prsten z akvamarínu, který patřil Harryho matce, zesnulé princezně Dianě. Harry ho zřejmě dal své novomanželce jako svatební dar a stejně tak jako podrážka bot, tak tento šperk seděl k luxusnímu vozu.

Meghan tedy zvolila na večerní party doplňky v modré barvě, která symbolizuje něhu, věrnost, důvěru, oddanost a tradici.

VIDEO: Už jsou svoji: Princ Harry si vzal svou Meghan! Takový byl jejich první manželský polibek!

Video
délka: 02:00.92

Už jsou svoji: Princ Harry si vzal svou Meghan! Takový byl jejich první manželský polibek! Redakce Blesk, Reuters

VIDEO: Družičky a mládenci přijíždějí na svatbu Meghan a Harryho

Video
délka: 00:57.96

Družičky a mládenci přijíždějí na svatbu Meghan a Harryho Twitter

Fotogalerie
110 fotografií