Její fotka Williama, Kate (oba 35) a Harryho (33) se snoubenkou totiž na rozdíl od těch pořízených profesionály obletěla svět. Vždyť na Twitteru ji »lajkovalo« na 100 tisíc lidí a dostala se na titulní strany novin po celé planetě! Možná proto, že ve srovnání s konkurencí působí jaksi bezprostředněji, pozitivněji…

„Byla to náhoda. Když kolem mě procházeli, křičela jsem: Veselé Vánoce a oni se na mě tak hezky podívali,“ líčí autorka Karen Anvil (39), kterou úspěch fotky zaskočil. „Chtěla bych ji prodat předním agenturám a doufám, že za získané peníze zaplatím své dceři vysokou školu,“ doufá, že ze snímku vytříská miliony.

Seznamte se s Meghaninou mámou

V hledáčku novinářů se v posledních týdnech ocitla i Meghanina máma Doria Radlan (61). Při pohledu na ni je zřejmé, po kom má Harryho snoubenka lehce exotický vzhled – Doria je totiž Afroameričanka. Pracuje jako učitelka jógy, terapeutka a sociální pracovnice a na rozdíl od Meghanina táty Thomase (73), s nímž se před lety rozvedla, si mediální pozornost prý poměrně užívá.

VIDEO: Meghan Markle vs. Kate Middleton: Jaký je mezi nimi rozdíl?

Video
délka: 06:16

Meghan Markle vs. Kate Middleton: Jaký je mezi nimi rozdíl? HarpersBazaar

Vše o svatbě prince Harryho a Meghan Markle najdete zde >>>

Fotogalerie
31 fotografií