Princezna bude navštěvovat školu Willcocks v londýnské části Kensington. Školné na této školce, kam zatím nejmladší členka královské rodiny z Cambridge bude od nového roku chodit, se platí následovně. Za dopoledne ve školce se platí  88 740 Kč, když děti zůstanou i odpoledne, rodiče připlatí další 52 371 Kč. Za rok to pak vychází cca 420 000 korun.

Třída, do které Charlotte nastoupí, je zaměřená na poezii a hrnčířství. První den nástupu doprovodí princeznu do školky princ William s těhotnou manželkou Kate, chvilku tam s ní zůstanou a pak budou požádáni, aby odešli. Tak se uvidí, zda malá Charlotte zvládne zůstat ve školce bez jejich přítomnosti.

Informace ze soukromí oblíbené královské rodiny zveřejnil Kensingtonský palác spolu s novým rodinným snímkem, který je laděný do světle modré barvy. Pohotoví fanoušci na něm našli hned několik zajímavostí - jednak se ptají, kde má těhotná Kate bříško. Pod kostýmkem se nerýsuje ani náznakem. O tom, kdy skutečně byla fotka pořízena, oficiální zdroj z paláce pomlčel. Všímavosti lidí také neunikla podoba malé Charlotte s královnou Alžbětou II. No posuďte sami. 

Královská rodina - princ William, vévodkyně Kate, princ George a princezna Charlotte
Královská rodina - princ William, vévodkyně Kate, princ George a princezna Charlotte
Autor: ČTK

 VIDEO: Kate se od oznámení těhotenství poprvé objevila na veřejnosti

Video
délka: 01:36.02

Kate se od oznámení těhotenství poprvé objevila na veřejnosti www.youtube.com_Princess Diana & The Royal Family/BPŽ

Fotogalerie
56 fotografií