Mladší sestra vévodkyně Kate (35) se předvedla tak, jak ji veřejnost snad ještě nikdy nezažila. Brunetka totiž vyrazila na kolo, na němž velmi ráda jezdí, a svůj vzhled moc neřešila. Vlasy, na nichž již byly patrné odrosty barvy, si jen ledabyle stáhla do culíku.

Ani s obličejem si nedala moc práce, jelikož na sobě neměla žádný make-up. Odhalila tak drobné vady na kráse, jako například znaménko nad rtem, propadlé tváře a kruhy pod očima. Na sebe si navíc vzala nepříliš lichotivý kabát šedé barvy. I když jistě velmi pohodlný a teplý.

Vzhledem k tomu, jak byl svrchník volný a dokonale tak zakrýval i její bříško, by se dalo spekulovat, zda by náhodou Pippa nemohla být v očekávání. Vždyť svatbu s automobilovým závodníkem a miliardářem Jamesem Matthewsem (42) oslavila již v červenci, a tak od té doby jistě mohli na děťátku zapracovat.

Ostatně švagrová prince Williama (35), která měla na projížďce nejprve plné ruce práce s telefonováním, se poté na ulici potkala s těhotnou kamarádkou. Tu vřele objala a dala se s ní do řeči. Krátké setkání jí zřejmě udělalo velkou radost, jelikož jí na tváři vykouzlilo zářivý úsměv. Radila se s ní ohledně mateřství, nebo je to spíše jen náhoda? 

VIDEO: Podívejte se, jak to vypadalo na svatbě Pippy Middleton

Video
délka: 05:24
480p 360p 240p

Svatba Pippy Middleton: Podívejte se, jak to vypadalo na královské veselce! Reuters

Fotogalerie
90 fotografií