Zatímco se Pippa připravovala na svatební den, mnozí novináři přemítali o seznamu hostů a konkrétně, zda se na něm vyskytuje i půvabná brunetka Meghan Markle, v níž našel zalíbení princ Harry. Obvykle v takových případech platí, že pokud muž slečnu nepořádal o ruku, nemusí být oficiálně považována za jeho partnerku, a proto se s ní jako s doprovodem nepočítá automaticky. Zkrátka žádný prstýnek, žádná pozvánka.

Posléze se ale ukázalo, že Pippa udělala výjimku a Harryho partnerku na svou veselku pozvala, i když nemusela. Přitom by se jí asi nikdo nedivil, kdyby se rozhodla opačně. Vždyť která nevěsta by chtěla na své svatbě další krásnou ženu, s níž je navíc často porovnávána. Navíc se spekuluje i o tom, že mezi Pippou a mladším bratrem prince Williama (34) proběhl kdysi románek. Ostatně i v roce 2011, když společně přihlíželi sňatku svých sourozenců, to mezi nimi poměrně jiskřilo.

Podobné myšlenky napadly možná i samotnou Meghan, která nakonec na obřad nedorazila. Přitom byla již od začátku týdne v Londýně, a tak by pro ni cesta rozhodně nepředstavovala žádný problém. Přiletěla totiž na letiště Heathrow již v úterý, jenže pak zamířila rovnou do Kensingtonského paláce. Následně záměrně zůstávala v ústraní, aby Pippu nezastínila.

Fotogalerie: Velkolepá svatba Pippy Middleton
196 fotografií

„Harry moc dobře věděl, že jde o Pippin velký den, a tak se s Meghan společně dohodli, že ji nechtěli zastínit,“ cituje deník Sun svůj zdroj z okolí rodiny. Dvojice se totiž obávala, že by se pozornost médií obrátila právě na ni, jelikož kdyby spolu přišli, potvrdili by, že jejich vztah je poměrně vážný. Jistě by se našli i tací, kdo by se tázali, kdy se vezmou oni dva.

Ani samotné novopečené vdané paní by se něco takového asi moc nelíbilo. Sama ale před lety „ukradla“ pozornost starší sestře Kate (35), když jí pomáhala s dlouhou vlečkou. Právě tehdy se totiž zrodila její sláva, když si celý svět všiml, jak pěkně se jí pod šaty rýsoval zadeček.

Přesto ale Meghan Markle o celou událost nepřišla. Samotný obřad v kostele svatého Marka sice vynechala, na následnou hostinu v Englefield House ale nakonec dorazila! Navíc ji přivezl princ Harry osobně. Po svatbě se totiž nenápadně vytratil, nasedl zpět do šedé Audi a odjel.

„Harry jel zpátky celou cestu do Londýna, aby vyzvedl Meghan a dovezli ji na oslavu. Ukázal tím, jak moc ji má rád. Nechtěl, aby Meghan musela jet sama,“ vysvětloval zdroj Sunu. Přitom z Londýna je to k rodinnému domu Middletonových v Bucklebury v hrabství Berkshire asi 160 kilometrů.

VIDEO z velkolepé svatby Pippy a Jamese Matthewse:

Video
délka: 05:24.66
Video se připravuje ...

Svatba Pippy Middleton Reuters

Dokonce i po svém příjezdu se Markle snažila ze všech sil vyhnout všem fotografům. Všichni novináři se tak zaobírali jen krásným párem novomanželů, zatímco Meghan nezůstala doma jako kůl v plotě a mohla se také připojit. Vlk se nažral a koza zůstala celá.

 VIDEO: Záběry z příjezdu Pippy na svatbu

Video
délka: 00:53.34
Video se připravuje ...

Záběry z příjezdu Pippy na svatbu facebook

 

Fotogalerie
227 fotografií