Sobota 25. května 2024
Svátek slaví Viola, zítra Filip
Oblačno, bouřka 20°C

Čtvrteční filmové premiéry: V rytmu hudby se rozvlníme ve společnosti Meryl Streep a Zaca Efrona

/
 • Čtvrteční filmové premiéry...
  Čtvrteční filmové premiéry... (YouTube)
  3. září 2015 ● 12:36

  Jako každý čtvrtek, i tentokrát jsou tady kinopremiéry. Opět budeme nervózně držet palce hlavním hrdinům, protože buď budou v nebezpečí, nebo budou řešit složité životní situace... A poslechneme si i pár filmových pecek, které zazpívá Maryl Streep nebo se k DJskému půltu postaví Zac Efron. A děti? Ty si také přijdou na své!

 • 1.

  Kurýr: Restart

  Jste fanoušci filmu Kurýr? Jestliže ano, máte se na co těšit. Od čtvrtka můžete jít do kina na nový díl Kurýr: Restart. Opět vás bude čekat akční podívaná, kde nebude nouze o napětí, krásná auta a luxusní ženy. V hlavní roli se blýskne Ed Skrein, kterého můžete znát ze seriálu Hra o trůny.

 • 2.

  Mune - Strážce měsíce

  Ani děti tento týden nepřijdou zkrátka. Do kin přichází animovaná pohádka o strážci měsíce Munovi, který zažije velké dobrodružství. Jelikož udělá osudovou chybu a ohrozí nejenom měsíc, ale také slunce, bude nucený ji napravit a všechno zachránit. Co myslíte, podaří se mu to?

 • 3.

  Nikdy není pozdě

  Meryl Streep bude opět zpívat. Tentokrát si ale zahraje rockerku a matku dětí, o které se ne příliš aktivně stará. A i když už jsou dospělé, tak občas prostě potřebují mámu. Hlavní postava je slavná kytaristka Ricki, která kvůli své kariéře udělala mnoho životních chyb. Dostane ale šanci je napravit... 

 • 4.

  We are your friends

  Idol dívek Zac Efron se tentokrát změní v sexy DJ, který dobude hudební svět. Bude muset překonat různá úskalí. Začne od totální nuly, vystřídá několik dobrých i zlých kamarádů a lásek a nakonec dosáhne svého životního snu. Pokud máte rádi taneční hudbu, je tento film přímo pro vás.

Diskuse k článku Přidat názor
Počet komentářů: 0

Buďte první, kdo se k tématu vyjádří.

Zobrazit celou diskusi
Články odjinud

Dnešní horoskopy