19. říjen 2019
Svátek slaví Michaela, zítra Vendelín

Čtvrteční filmové premiéry: Jake Gyllenhall se pokusí získat zpět dceru a Mallory se zbaví drog

/
 • Filmové premiéry
  Filmové premiéry (YouTube)
  23. července 2015 ● 15:00

  Kdo by si rád nezašel na nějakou filmovou premiéru? Je jedno, jestli na zahraniční, nebo český snímek. Pro filmové nadšence přinášíme přehled všech filmových premiér, na které se dnes můžete těšit. Kina vám nabídnou vysportované tělo Jakea Gylenhalla, krásnou modelkoherečku Caru Delevingne, životní drogové drama Mallory nebo pohádku, u které se pobaví jak děti, tak rodiče. 

 • 1.

  V hlavě

  Animovaný film, který vypráví o tom, kdo žije v našich hlavách. A zejména u dospívajících jedinců to může být dost komplikované. Ve filmu hlavní hrdinku Riley ovlivňují její emoce – Radost, Strach, Vztek, Nechuť a Smutek. A po přestěhování z maloměsta do San Francisca Rileyiny emoce začínají bláznit.

  Animovaný rodinný film láká do kina všechny, kdo se chtějí díky režisérovi Pete Docterovi dostat na neobvyklá místa, a navíc se u toho dobře pobavit. 

   

 • 2.

  Bojovník

  Drama o osudu boxera Billyho Hopea, kterého hraje oblíbený herec Jake Gyllenhaal. Jedná se o příběh bojovníka, který žije úžasný život až do té doby, než jeho manželku zabijí na večírku během potyčky. Tím se mu obrátí svět vzhůru nohama. Odeberou mu dceru kvůli jeho nevyrovnané povaze a on se pomocí boxu pokusí získat ji zpět.

  Dále hrají Rachel McAdams, Naomi Harris, Rita Ora, Fifty Cent nebo Forest Whitaker.

   

 • 3.

  Mallory

  Česká dokumentární režisérka Helena Třeštíková uvede svůj časosběrný dokument Mallory. Je to sonda do 13 let života ženy, která se potýkala s drogami. Po narození syna se však odhodlá se vším skončit a pořádně ho vychovávat a pomáhat druhým s jejich problémy. 

  Helena Třeštíková je režisérka, která natočila časosběrných dokumentů více. Dokument René nebo Katka jsou toho příkladem. Zaměřuje se na nelehká životní témata a osudy hlavních hrdinů svých filmů.

   

 • 4.

  Papírová města

  Film, který vznikl pod taktovkou tvůrců úspěšného Hvězdy nám nepřály. Jestli se chcete vrátit do svých teenagerovských let, je tento film přímo pro vás. Sám režisér Jake Schreier uvedl: „Chci, aby diváci, až budou odcházet z kina, měli plnou hlavu vzpomínek na svá středoškolská léta. Jak těch dobrých, tak i nejhorších.“ A o to ve filmu přesně jde.

  Příběh vypráví o lásce, dobrodružství a o poznání sama sebe. 

   

   

Pohřeb Karla Gotta

Parte Děti Karla Gota Rozloučení na Žofíně Záznam zádušní mše Hosté na zádušní mši O životě Karla Gotta Dědictví Bertramka

Hrob

Celé Česko truchlí. Zemřel Karel Gott, držitel čtyř desítek Zlatých slavíků. Jen málokterý umělec za sebou zanechá tolik děl, jako zesnulý zpěvák. Připomeňte si Mistrův život.

Vše o Karlovi Gottovi čtěte ZDE

Diskuse k článku Přidat názor
Počet komentářů: 0

Buďte první, kdo se k tématu vyjádří.

Zobrazit celou diskusi
Články odjinud
ČLÁNKY ODJINUD

Dnešní horoskopy