Sobota 30. září 2023
Svátek slaví Jeroným, zítra Igor
Polojasno 24°C

Módní kritička Ina T. o outfitech Trumpové v Praze: O body ji připravil bratr!

/
 • Ina T. ohodnotila outfity Ivanky Trumpové.
  2. listopadu 2022 ● 05:00

  Ačkoliv se narodila do zámožné a vlivné americké rodiny, není jen luxusu využívajícím potomkem slavných a úspěšných rodičů. Bývalá modelka, úspěšná podnikatelka a politickými ambicemi disponující Ivanka si razila vlastní cestu, v níž byla inspirací mnohým pracujícím ženám. Jako aktivní členka klanu Trumpových byla součástí rodinného byznysu i hybatelkou strategie prezidentské kampaně Donalda Trumpa na postu jeho poradkyně, z níž byla v roce 2020 kvůli vyšetřování údajného zneužití finančních prostředků během prezidentské inaugurace odejita. Ač nyní čelí spolu se svými sourozenci žalobě, v rámci zkreslování výročních zpráv rodinných firem, a její manžel Jared opět bojuje s navrátivší se rakovinou štítné žlázy, rozhodla se dorazit do Čech převzít státní vyznamenání z rukou prezidenta Miloše Zemana. Při krátké návštěvě Prahy pak překvapila skromností, jak ve svém přívětivém chování, tak ve zvolených modelech, jež odrážely jistou, luxusu prostou střízlivost. Co Ivanka při své návštěvě Prahy oblékla?

   

 • 1.

  Nečekaná ležérnost

  Známka: 2-

  Den po příletu a ubytování se v luxusním hotelu Mandarin Oriental vyrazila Ivanka, vyřizující v Čechách i matčino dědictví, na procházku po Karlově mostě, nevynechajíc ani Staroměstský orloj. Pro tu příležitost volila

  Tento článek je součástí balíčku PREMIUM+

  Odemkněte si exkluzivní obsah a videa bez reklam na 9 webech.

Diskuse k článku Přidat názor
Počet komentářů: 1

Pollo: Nemohli ji aspoň jednou vyfotit tak, aby bylo vidět, jak ty šaty fakt vypadají? Třeba zezadu. Na všech fotkách je to cosi na boku tedy dost ošklivé.

(04. 11. 2022 13:28)
Zobrazit celou diskusi
Články odjinud
Video se připravuje ...

Dnešní horoskopy