Drogově závislá Charlotte od sebe odehnala další lidi, kterým na ní záleželo. Obvinila totiž nejen Ornellu, ale i jejich matku Moniku Binias (52), že na ní chtějí jen vydělávat na placených platformách.

Mastí si kapsy?

„Pomluvy a lži, které o mně šíříte, vám oběma mají jen namastit kapsy! Obě o mně lžete! Nikdy mě nikdo nebil, ani nikde nezamykal, jak tvrdíte. Má to jen zvednout sledovanost vašich pořadů. Mám toho dost, jste obě stejné,“ obula se do nich Charlotte. »Mamma Monika« totiž vyzvala své fanoušky, ať sledují, jak vše dopadne, na jejím placeném kanále. Ornella zase na jiné platformě tvrdila, že její sestra žije ve strašných podmínkách jako novodobá otrokyně.

Video
Video se připravuje ...

Monika Štiková s manželem: Válka s dcerami se opět rozhořela! Kateřina Štichová

Uzavřená věc

Po reakci Charlotty se Ornella zařekla, že dál o černé ovci rodiny mluvit nebude. Pak si to ale přece jen rozmyslela... „Pro mě je to uzavřená věc! Nabídla jsem ti zázemí, nic po tobě nikdo nechtěl, jen aby ses snažila zůstat čistá. Byli jsme s manželem připraveni ti pomoci dostat se z tvé závislosti, ale vím, že kde není vůle, není cesta...“ vzkazuje Ornella přes Blesk nejmladší z klanu Štikových.

„I přes to všechno ti držím palce! Brzy se z toho dostaň, buď zase stará dobrá Charlotte a ať z tebe nemluví drogy. Bohužel do té doby musím chránit své děti a ukončit s tebou veškerý kontakt,“ dodává se slzami v očích trojnásobná máma.

Fotogalerie
82 fotografií