Středa 14. duben 2021
Svátek slaví Vincenc, zítra Anastázie
Oblačno, déšť se sněhem 6°C

Český lev jako jeden velký skandál: Opilí hosté, zrádné schody, kolapsy a odhalená Havlová na pánském WC!

/
 • Na Českém lvu nikdy nuda není
  5. března 2021 ● 05:15

  Předávání filmových cen Český lev se každoročně neobejde bez skandálů a jiných trapasů. O největší pozdvižení se vždy postará prudké schodiště do budovy, hlavně při odchodech, kdy hosté už mají nějakou sklenku alkoholu v sobě. Ve vydýchané budově není nouze ani o kolapsy. Ty však letos určitě nebudou, protože se kvůli covidu slavnostního předávání 6. března zúčastní jen hrstka nominovaných. 

 • 1.

  Syn rabína Sidona: Takhle se proléval, než se skácel opilý na zem!

  Syn rabína Karola Sidona (78) Daniel (34) se na Českých lvech společensky unavil, a jak sám sdělil Blesku, na afterparty už nedošel. Skončil totiž ležící pod schody Rudolfina. Dany, jak ho nazývají jeho známí a kamarádi, si nechal nalévat alkoholický mok přímo z lahve do úst, až měl úplně mokrou košili a pod ním se na podlaze Rudolfina vytvořila kaluž. 

  To, že jsou bublinky zrádné, se už ví dávno. A Daniel jejich sílu pocítil také. A to přímo na chodníku před Rudolfinem, kde se zhroutil obličejem k zemi – a nebyl schopen stát na vlastních nohách. Nakonec ho museli kamarádi zvednout a odvléct pryč.

  Kdy? Český lev, 2017

 • 2.

  Lví pád partnera Jana Ciny: Jsi král červeného koberce!

  Přítel Jana Ciny (32) v roce 2019 doslova olízl červený koberec Českých lvů! Při odchodu Petru Vančurovi (36) na schodech ujela noha a pak se jednoduše skutálel dolů způsobem, za který by se nemuseli stydět ani profesionální kaskadéři. Zatímco jeho partner Jan Cina sešel schody v klidu, Petrovi podjela noha a letěl hlavou dolů. 

  Kdy? Český lev, 2019

 • 3.

  Pro Bartoškovu manželku přijela záchranka!

  Manželce Jiřího Bartošky Andree se na afterparty z vydýchaného vzduchu udělalo špatně a zkolabovala.

  Podle hostů večírku zdravotníci Andreu Bartoškovou vyvedli zadním vchodem. Do Rudolfina okamžitě přijela záchranná služba. Bartoškovu ženu ale překvapivě neodvezli sanitkou. Odmítla to. Z večírku ji záchranáři odvedli bočním vchodem tak, aby nevyvolali příliš pozornosti. 

  Andreu pak odvezli do Fakultní nemocnice Motol, kde se nechala vyšetřit. Bartoška na ni čekal před vchodem, kouřil jednu cigaretu za druhou, a když manželka s úsměvem na tváři vyšla, odjeli domů.

  Kdy? Český lev, 2017

 • 4.

  Havlová s vykasanými šaty na pánském WC

  Loni v průběhu přenosu si Dagmar Havlová (67) musela odskočit na toaletu, ale spletla si dveře a zaplula na pánské. Po chvilce za ní dorazila Tereza Ramba (31), které Dagmar otevřela dveře s vykasanými šaty nad kolena a odhalila tělové podkolenky.

  Rozjařené herečky po chvilce toalety opustily. Po skončení se bývalá první dáma vypravila do VIP prostoru na večírek, kde se jí udělalo špatně a sesunula se k zemi. Po okamžiku šoku se však její okolí duchapřítomně vzpamatovalo a přispěchalo Dagmar Havlové na pomoc.

  Kdy? Český lev, 2020

 • 5.

  Vojta Dyk: Sako jak rozkvetlá louka a prachy místo ubrousku!

  Vojta Dyk (35), který dorazil s manželkou Táňou Vilhelmovou (42), vynesl poměrně netradiční outfit - dost výrazný květovaný smoking a navíc místo kapesníčku použil pětitisícovou bankovku. Těžko říci, zda se jednalo o recesi, nebo měsíční kapesné. Ovšem na baru se pilo zadarmo, a tak peníze nepotřeboval.

  Kdy? Český lev, 2018

 • 6.

  Bosý Bohdan Sláma: Hrozilo mu pořezání nohou!

  Zvědavé pohledy přitahoval i režisér vítězného snímku Bába z ledu Bohdan Sláma (53), který byl celý večer bos. Přebíral tak i ceny. „Je to z úcty k lidem, kteří se otužují, tímto jsem jim chtěl vzdát čest,“ přiznal tehdy. Dost ale riskoval, protože se v Rudolfinu ten večer rozbíjela jedna sklenička za druhou a hrozilo mu ošklivé pořezání.

  Kdy? Český lev, 2018

 • 7.

  Nevěrná Anička Polívková: Po čtyřech vypadla z Rudolfina!

  Herečka Anna Polívková (41) přišla na České lvy za dámu, ale odcházela skoro po čtyřech. V pět hodin ráno se vypotácela z Rudolfina, kde ji podpírali kolegové. Pak vzala telefon a začaly se dít věci. Odjela s neznámým mladíkem pryč, až nakonec vstoupila do domu, kde nebydlí! Kde nechala partnera Michala Kurtiše (30)?

   

  O pár dní později vyšlo najevo, že herečka už s tanečníkem není a novým partnerem je o 13 let mladší filmař Jiří Matoušek (28).

  Kdy? Český lev, 2019

 • 8.

  Ach, ty schody!

   Odchody se opět některým hostům nepodařily. „Kdo sem dal ty schody,“ říkali si asi, když se před Rudolfinem vyváleli.

  Kdy? Český lev, 2018

 • 9.

  Nestyda Vilhelmová ukázala víc, než chtěla

  V dlouhých bílých šatech vypadala tak jemně. Ale jen do chvíle, než vstoupila na pódium, kde předávala jednu z cen Český lev. Herečka Tatiana Vilhelmová během chůze odhalila nejenom celou nohu, ale skoro i rozkrok! Jednoduché bílé šaty měly totiž dost vysoký rozparek, který při chůzi odhaloval celou nohu. A stačilo málo a odhalil by toho ještě víc!

  Kdy? Český lev, 2017

 • 10.

  Fotogalerie
  130 fotografií

Diskuse k článku Přidat názor
Počet komentářů: 41

tomik007: ZCELA NORMALNI Česky Lev 🐷

(01. 04. 2021 13:31)

Jan Q: Na má slova došla, Havlo estébáci
Ve zdravotnictví estébáci, podnikatelé estébáci, předávání lva Mattel estébák, v justici bolševik, hotová totalita

(07. 03. 2021 17:57)

Yarda: Vidíš mne na některé fotce? A na které jsi ty?

(07. 03. 2021 15:53)

johnny stopper: A Vám nikdo nic nepřikazuje? Nevěděl jsem, že na Marsu už je stálá posádka.

(07. 03. 2021 09:27)

zahrada1949: verbež se ožere,nafetuje a pak kvičí o svobodě demokracii na námestí dělají bé bé bé!!! jsou i takové blbky které knučí že covid práškují letadla!!

(06. 03. 2021 17:54)
Zobrazit celou diskusi
Články odjinud
ČLÁNKY ODJINUD

Dnešní horoskopy