Bývalá modelka Iva Kubelková momentálně tráví dovolenou s rodinou v Řecku, kde si užívá moře, sluníčka a pohody. K dovolené samozřejmě neodmyslitelně patří opalování v plavkách, při němž se krásná brunetka neostýchá zvěčnit a následně pochlubit na sociálních sítích. 

Dvojnásobná maminka má úžasnou postavu, za kterou by se nemusely stydět ani o desítky let mladší ženy, a tak má neustále co ukazovat. Navíc při pohledu na její bujné poprsí dychtivě tečou sliny nejednomu muži.

Moderátorka se vyfotila v modrobílých a černých bikinách a obdivné reakce na sebe nenechaly dlouho čekat. Úžasná podívaná, tělo od boha,“ chválí Kubelkovou jeden z jejích fanoušků. „Tady je vidět, že ženy nestárnou, ale zrají. Vy jste toho příkladem, jste ještě hezčí, než když jste byla miss,“ nešetří komplimenty další. 

Moderátorčin profil zdobí jen samé pozitivní a obdivné komentáře. Jak je to ale ve skutečnosti, ví jen Iva sama. Před pár dny totiž schytala kritiku za svůj, podle některých fanoušků, poněkud umělý výraz ve tváři. 

Iva se už proměnila v kyselinu hyaluronovou. Možná se zdá krásná, ale už je to moc. Iva svůj půvab tváře ztratila. Teď má umělý výraz a mimiku trošku zombie. Svou přirozenou krásu vyměnila za umělý kýč a reklamu,“ začal ji kdosi kritizovat ve sporném komentáři, který ovšem během chvilky zmizel, stejně jako mnoho dalších. V nejnovějších snímcích ale opravdu není moc co kritizovat, Iva vypadá skvěle!

VIDEO: Přehlídka Beaty Rajské: Dojemné setkání Kubelkové s dcerou na mole

Video
délka: 01:25.76

Přehlídka Beaty Rajské: Dojemné setkání Kubelkové s dcerou na mole Martin Balcar, Jan Jedlička

Fotogalerie
122 fotografií