Roman Šebrle se za své svalnaté tělo rozhodně nestydí. Před několika dny bývalý desetibojař obšťastnil své fanynky fotografií obnaženého pozadí, kterou zveřejnil na svém instagramu. Lechtivý obrázek vznikl na dovolené v Itálii a alkohol v tom prý žádnou roli nehrál.

Chladil jsem se po sauně," přiznal olympijský vítěz. Na party televize Prima naštěstí objevil i jiné bezpečnější formy ochlazování, trávil většinu času se studeným pivem a kalhoty na správném místě.

Trpím mladickou nerozvážností,“ krčí primácký moderátor rameny a stydlivě kouká do země. Na otázku, jak reagovali doma, odpovídá velmi vyhýbavě: „Manželka ji neviděla, a na to, co si o tom myslí, se musíte zeptat jí.“ U Šebrlových se ale určitě nenudí. Roman se postaral o rozruch už minulý rok v únoru, kdy vyslal na veřejnost první sexy zadek, v srpnu se na party TV Prima vášnivě líbal se sekretářkou Denisou, a tento týden se pochlubil svým zadkem podruhé. Je jasné, že doma musí být Romanovi pěkné horko, a tak se nemůžeme divit, že se urostlý moderátor musí tak často ochlazovat.

VIDEO: Roman Šebrle vysvětlil, proč neustále ukazuje svůj nahý zadek!

Video
délka: 02:11.54

Roman Šebrle vysvětlil, proč neustále ukazuje svůj nahý zadek! Markéta Reinischová, Jan Jedlička

Fotogalerie
34 fotografií