Ještě v srpnu nikdo nedokázal říct, kdy se představitelka psycholožky Jany Chládkové z Kriminálky Anděl vrátí na jeviště. Ani sama herečka nevěděla, kdy jí komplikovaná nemoc dovolí zase biflovat divadelní repliky a konečně se i finančně zahojit. „Ještě nejsem zpátky v divadle. Neustále jsem doma. Nicméně se mi daří mnohem lépe,“ vymlouvala se tehdy Blesku herečka a odmítala dál komentovat svůj zdravotní stav.

Podle informací Blesku se v únoru ale bude moct pomalu vrátit ke své práci. „Zatím s ní počítáme na jedno představení a derniéru, která se minulý rok nemohla odehrát kvůli jejím zdravotním problémům. Máme zatím dva termíny představení. Co bude dál, se uvidí po odehrání toho představení,“ potvrdila Blesku tisková mluvčí Divadla v Dlouhé Karola Štěpánová.

Právě tam musela v lednu zrušit několik představení, protože na ni plnou silou dolehly dlouhodobé problémy. V březnu pak dokonce podle informací Blesku ležela na JIP v českobudějovické nemocnici, kde byla několik týdnů v péči neurochirurgů kvůli nespecifikovanému onemocnění mozku. Na festivalu Prix Bohemia Radio si tak nemohla převzít ani Cenu Thálie za nejlepší herecký výkon v rozhlasové hře Hilda. Teď se snad začíná postupně uzdravovat a bude to jen lepší.

Ode dna se odrážela už dvakrát. Prodělala mononukleózu, trpěla chudokrevností a poruchou imunity. Pak přišel celkový kolaps a Dvořáková musela dodržovat přísnou životosprávu a cvičit. O deset let později se ale všechno opakovalo. „Všechno ve mně bouchlo a musela jsem to znovu správně nastavit,“ prozradila. Dokonce prý zvažovala odjet do Tibetu a meditovat tam v klášteře. Zákeřná nemoc jí začátkem roku ale zkazila plány.

VIDEO: Hvězda Kriminálky Anděl Dvořáková: Z JIP na neurochirurgii! Je to vážné!

Video
Video se připravuje ...

Hvězda Kriminálky Anděl Dvořáková: Z JIP na neurochirurgii! Je to vážné! Blesk TV

Fotogalerie
22 fotografií