A když už pro dárečky od Louise Vuittona nebo Diora, tak se na to oba dva pořádně ohákli. Zpěvák si rozhodně nedal na záda reklamní batůžek společnosti Agrofert ze svěřenského fondu Andreje Babiše (64), která mu štědře dotuje koncerty a Kryštof kempy, ale skvost z typické hnědé kůže s logy LV. Stojí maličkost – zhruba 70 tisíc korun. Na hlavu si narazil »hučku« italské značky za cca tři tisíce a na nohy kožené kotníčkové boty za šest tisíc.

I když jeho drahá polovička na první pohled nevypadala, jako kdyby vypadla ze stránek magazínu pro horních deset tisíc, podle informací Blesku jenom její šála může mít hodnotu kolem deseti tisíc. Přes rameno malou vuittonku za bezmála 50 tisíc a na prstě blyštivý prsten hodnoty ještě dvojnásobné.

Za hodinu hotovo

„Viděl jsem je, jak chodí od jednoho luxusnějšího butiku ke druhému a v ruce se jim hromadí dárkové tašky,“ popsal náhodný kolemjdoucí. Během hodiny mohli utratil desítky tisíc, když lítali mezi takovými značkami, na jejichž módní doplňky někteří lidé šetří několik let. Pak své úlovky naložili do staršího terénního mercedesu, jehož pořizovací hodnota mohla být před čtyřmi pěti roky cca 2,5 milionu a odjeli je domů zabalit.

Fotogalerie
34 fotografií